2752
2734

از شیفت برگشتم  خ خابم میادو. مجدد عصر باید برم سرکار، یه غذا جز ماکارونی بگین

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!

خوراک مرغ

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

املت.

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶

سوسیس بندری

1400/3/8اولین 🤪😜بیبی چکم مثبت شد،صدای گروپ😍💕 گروپ قلبشو 1400/4/5شنیدم🥰،1400/6/18فهمیدیم تو راهی🤰🏼مون دخمله💃قریِ،  و..اما مجدداً من و بیبی چک دوخطی، بیبی چکم در کمال ناباوری در تاریخ 1401/10/7🙈 اونم 6صبح با کلی استرس مثبت شد ومن کلی خوشحالم😍1401/11/3❤️صدای قلب کوچولوش رو شنیدم خیلی حس خوبیه😍🌈🥳،1402/1/20فهمیدیم توراهیمون بازم یک دخمل بلا 🥲🤪هست ،من و بابایی عاشقتون هستیم 💐🌹برا خونه دار شدن،بهتر شدن زندگیم یک صلوات لطفاً 😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل لولیک فرج عاشقانه دوستت دارم کاش قدر بدونی s💕

همون مایه ماکارونی با نون

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
2706