2733
2739
عنوان

باردارم ولی اصلا خوشحال نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 29 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من برا پسرم شاد بودم برا دخترم از اولش هر نیم ساعت یه بار اشک می‌ریختم سره چیزای بیخود گریه میکردم حوصله نداشتم خیلی بارداری بدی بود ولی بعد از زایمان پسرم افسردگی گرفتم شدید ولی بعد از زایمان دخترم خیلی حالم خوب شد 

قرآن زیاد بخون مخصوصا یاسین آرومت میکنه یه ظرف میوه بردار برو پارک هوای تازه و خوب هم برا هوش بچه خوبه هم برا روحیه خودت سعی کن کارایی بکنی که این دوران بهت خوش بگذره 

نی نی سایت زیاد نیا کلا گوشی دستت نگیر مخصوصا صبح ها

من برا پسرم شاد بودم برا دخترم از اولش هر نیم ساعت یه بار اشک می‌ریختم سره چیزای بیخود گریه میکردم ح ...

امان از هورمونا .. منم الکی زیاد گریه میکنم .. 

اصلا حوصله ی بیرون رفتنم ندارم 

ای هیچ برای هیچ برهیچ مپیچ

عادیه مامان قشنگ، بنظرم با مشاور حرف بزن بعد زایمان افسردگی اونم هست باید اینا رو مدیریت کنی که لذت ببری از این دوره

پسر قشنگم صحیح و سالم اومد بغلم، خدایا ممنونتم که زیباترین فرشته ات رو برام فرستادی، هرچقدر شکرت کنم کمه، خدایا دامن هر ارزومندی رو سبز کن، پسر منم زیر سایه خودت و اهل بیت صحیح و سالم برام حفظ کن☆آمــین☆  بقیه امضام واسه دوره زیبای بارداریمه دلم میخواد بمونه اینجا😍✅️اگه چشمتون به امضام افتاد لطف کنید و برای همه خانمای باردار دعا کنید که دوره بارداری راحتی رو بگذرونن،گاهی روزها و شبا خیلی سخت میشن،مثل امشب که دوست دارم از شدت  حال بدم ساعتها بلند بلند گریه کنم...🥲♡♡♡نینی سایتیا بعضیاتون واقعا خوش قلب و مهربونید من براتون از خدا طلب خیر میکنم امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته♡♡♡در تاریخ۱۶ آذر۴۰۱ ساعت ۶غروب دومین بیبی چکم مثبت شد ساعت۸:۳۰شب رفتم آزمایشگاه و تست بتام هم مثبت شد به لطف خدا و نگاه اهل بیت😍خدایا به قلب همه منتظرا نظر کن💖💖💖خدایا به من فرزندی سالم و صالح و زیبا بده و من رو در مسیر زیبا و ناشناخته‌ی مادری یاری کن♡ ۷دیماه۴۰۱ صدای قلب کوچیکت رو شنیدم...خدا برام صحیح و سالم نگهت داره جان مادر...امروز۱۱/11/401غربالگری اول رو رفتیم مامانی دکتر سونو گفت سالمی خداروشکر ولی گفت جنسیتتو نمیتونم فعلا بگم.من قربونت بشم که انقد شیطون بلا و ناقلا بودی و یجا بند نمیشدی😘همینکه سالمی عالیه جنسیتتو بعدا میفهمیم.امروز۲۱اسفند فهمیدم تویی که تو دل منی یه پسر قشنگی همه اعضاتو دونه دونه با بابایی دکتر بهمون نشون داد😍پسر جونم ما عاشقتیم و خدارو بخاطر داشتنت بی نهایت شاکریم، 17بهمن402اولین دندونات جوونه زدن و من خوشحالترین مامان دنیام🥹خدایا شکرت ☆☆☆یک عضو قدیمــیِ تعلیق شده...!
2740
عادیه مامان قشنگ، بنظرم با مشاور حرف بزن بعد زایمان افسردگی اونم هست باید اینا رو مدیریت کنی که لذت ...

وای نگووووو ..  وقتی نمیتونم زیاد راه برم زیاد وایسم چجوری لذت ببرم بیشتر زهر مارم میشه

ای هیچ برای هیچ برهیچ مپیچ
اصلا توان زیاد راه رفتنو ندارم رگای پام میگیره نفس نفس میزنم

بعد مدتی احتمالا این مشکلت حل شه اول بارداری خیلی آدم براش سخته تهوع بی حالی و... ۰

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات

نه من اینجوری نبودم تنها ناراحتیم از اینکه فقط مامانم ماه اول حاملگیم فوت کرد البته هنوز یک ماهم نبود حساب کردم یک هفته بود حامله بودم فوت کرد و خب منم قاعدتا نمیدونستم و نشد خبر حاملگی منو بشنوه حسرتش موند به دل من و به دل مامانم حیف شد 😞😞😭😭اگه بود انقدر ذوق میکرد😞

درخواست دوستی رد میکنم 
2706