2737
2734
عنوان

بالاخره باردار شدم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارکه 😍مامان شدن و بیخوابی هات مبارک❤️

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
2742
2740
عزیزم خیلی خیلی مبارکه میشع بگی چن بار رابطه داشتین و چ روزایی از سیکلت بودمنم اقدامم دعا کن دیگ این ...

عزیزم من اون ماه اولین اقدامم وقتی بود که تخمدونام به شدت درد میکردن و ترشحاتم زیاد شده بود فکر کنم روز ۱۳ پریودیم بود که فهمیدم تخمک گذاریمه و یک روز در میون اقدام میکردیم عزیزم اگه تا الان ویتاگنوس مصرف نکردی مصرف کن واقعا عالیه برامن که بعد از مصرفش پریودم کاملا منظم شد و روند تخمک گذاریمو هم تقویت کرد 

عزیزم مبارک باشه نحوه استقاده گرده نخل رو هم میگی منم میخوام استفاده کنم هر کسی یه دستوری داره نمیدو ...

یذره از پودرش واسه دو کیلو عسل بسه قاشق قاشق توی عسل میریزی و هم میزنی تا گوله گوله نشه من یادم نیس گرمی چند بود ولی پنجاه تومن گرفتم فروشنده به شوهرم گفت واسه دو کیلو هم کافیه ولی من ریختم تو شیشه عسل ربع کیلویی نصفشم موند الان