2737
2734
عزیزدلم وقتی من زمانی که تو بدترین شرایط زندگیم بود و این آدما یادشون نبود من کیم بجز چند نفر  ...

قشنگم خودتو ناراحت نکن 

بخاطر آدما 

خوبن خوب باش بدن بندازشون دور

تحمل چرا بکنی؟ خودتو اذیت نکن عزیزم 

در نهایت ذات آدما خودشو نشون میده

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
عجیبه که تو این دنیا زن باشی و بخوای حقتو بگیری و وقتی بزور داری از خودت دفاع میکنی بهت بگن “سلیطه”& ...

دوستامون حاضرجوابیو و توسری خور نبودنو با سلیطه بودن اشتباه گرفتن

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قشنگم خودتو ناراحت نکن  بخاطر آدما  خوبن خوب باش بدن بندازشون دور تحمل چرا بکنی؟ خودتو ...

عشقم گفتم تحمل نمیکنم من از خانواده مادری الان فقط با مادرم در ارتباطم 

با خانواده پدری هم فقط با پدرم 😂😂 

و یکدونه از خاله هام 

بقیه شون رو سیفون کشیدم روشون 

من اصلا نمیتونم تحمل کنم 

باب خانواده شوهرمن چون ظاهرا عروساییشون که وحشی بازی درمیارن رو بیشتر دوست دارن و یکی مثل من که خیلی ارومم رو سگ محل میکنن نکبتا

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2731
دقیقاً وای اگر بدونی اون آروما چه کارهایی میتونن بکن و‌چقد ذاتا دورو و ...هستن نفرت برانگیزننن

ببین دخار توسری خور ک کلا خوب نیست اما بخواد وحشی باشه باهرچیزی دعوا راه بندازه مطمعن باش عشقش ازش زده میشه 

صلوات ب نیت سلامتی من وخودت 
خب شما دور و برت کمن اینجور ادما. من چون دور و برم زیاده واسه همین اطلاعاتم بالاست وگرنه خودم از دیو ...

خوبه اره کمه اگرم هست همه تو سری خور و دورو خیانت کارن 

ولی با حرفت یکم طرز فکرم نسبت به این عوض شد 

نه عزیزم کلا اشتباه معنی کردی  هیچکدوم از مثال های رو که زدی من تا الان انجام ندادم  ...

عزیزم شما از واژه های غلطی استفاده میکنی 

شاید شما قوی هستی 

چرا به خودت سلیطه اسم میذاری که بار منفی داره

2740
عزیزم شما از واژه های غلطی استفاده میکنی  شاید شما قوی هستی  چرا به خودت سلیطه اسم میذار ...

تو اجتماع دقیقاً به افرادی مثله من همین رو میگن 

این سلیطه هم کنایه بود به همونا که میشن کیا ؟همون آروم های دورو‌ و پلید که امان امان ذهنشون فکرشون که وحشتاکه

پسر مگه مهمه؟ کلا نمایان گر این هست که نمیشه با شما صحبت کرد.. موفق باشید

تا حالا دیدی دو تا حاضر جواب و شیطون باهم باشن؟!!نه 

یا یکیشون آرومه یکیشون شیطون یا برعکس 

آدما مکمل همن

دخترا حالم خوب نی یکیتون درخواست بدید لطفاً حرف بزنیم

تاپیک زدم مردا درخواست دادن فقط..

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!)
2706