2733
2734
عنوان

طلا دست دوم 😓

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 54 پست

طلا برا خانما خیلی خوبه انرژی بدشونو میگیره

طلا دست دوم ک میگیرید چند روز بلا استفاده بزارید بمونه.داخل نمک شب تا صبح بزارید باشخ بعد استفاده کنید

من باید خوب میشدم،روانشناس روانی شد🖤

اوه یه طلاعه دیگه چقدر سخت میگیرید زندگیو چرا با ناراحتی شاید فروخته یکی دیگه ش رو بخره

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متاسفانه خیلی تاثیر داره هیچوقت طلای دست دوم نمیخریدم چون میگفتم نفر قبلی با ناراحتی فروخته اما ایند ...

وا منکه قبلا النگوهامو با خوشحالی فروختم چون دوس داشتم دستم خالی شه صدا ندن بهم بزرگ بودن اخه

ز دست دیده و دل  هر دو فریاد ....
بله اشیا دست دوم ممکنه انرژی نفر قبلی رو با خودشون داشته باشن باید حتما پاکسازی بشن یا اینکه نخریم ا ...

نه اصلا،

نمک جزو قوی ترین عنصرهای پاک کنندست

تو اتاقتون سنگ نمک بزارید طلاروهم تو نمک بزار دیگه نگران نباش

چرا طلای زبون بسته رو مقصر میدونی من صد بار طلای دست دوم خریدم اصلن به این چیزا فکر نکردم

نمیدونم کلا از وسایل دست دوم بخاطر انرژی صاحب قبلی خوشم نمیاد حتی خونه هم میگم کلید نخورده یا پاکسازی کامل انجام بدیم بعد واردش بشیم 

وا منکه قبلا النگوهامو با خوشحالی فروختم چون دوس داشتم دستم خالی شه صدا ندن بهم بزرگ بودن اخه

همه مثل شما نیستن یسریا بخاطر مشکل مالی میفروشن و چشمشون رو طلا میمونه یا وقتی دستشون بوده دعوا کردن انرژیشون بد بوده یا نفر قبلی دور از جون ادم درستی نبود وقتی دستش بوده کارهایی انجام داده که درست نبوده بلاخره چون این طلا همراهش بوده خود به خود انرژی منفی رو جذب کرده دیگه باید حتما پاکسازی بشه 

نمیدونم کلا از وسایل دست دوم بخاطر انرژی صاحب قبلی خوشم نمیاد حتی خونه هم میگم کلید نخورده یا پاکساز ...

زیاد درگیر نکن خودتو به ایه الکرسی و دعا معتقد باش ،با سرکه تمیز کاری کن.همه ی اجسام جذب انرژی انچنانی ندارن،بسپار با خدا بدون اون در نهایت حافظ ماست،ایمان نداشته باشی این رفتارت وسواس گونه میشه

نمک معمولی بد نیس اما نمک معدنی و طبیعی بهتره

فعلا ندارم حالا برم بیرون میخرم نور افتاب و بخار اب و اب روان و خاک هم خیلی تاثیر داره و انرژی منفی رو از بین میبره 

زیاد درگیر نکن خودتو به ایه الکرسی و دعا معتقد باش ،با سرکه تمیز کاری کن.همه ی اجسام جذب انرژی انچنا ...

دعا میخونم همیشه سرکه به طلا اسیب میزنه فکر کنم حالا امتحان میکنم ممنون از نظرت

دعا میخونم همیشه سرکه به طلا اسیب میزنه فکر کنم حالا امتحان میکنم ممنون از نظرت

نه اسیب نمیزنه

ولی منظورم سرکه برای تمیز کاری اجسام خونه بود و ظرف شستن.نه طلا

اوه یه طلاعه دیگه چقدر سخت میگیرید زندگیو چرا با ناراحتی شاید فروخته یکی دیگه ش رو بخره

از کجا ادم بفهمه شاید مشکل مالی داشته اخه طلاش تمیزه و ترنده از این قدیمیا نیست 

2706