2752
2734
عنوان

طلا دست دوم 😓

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 54 پست
همه مثل شما نیستن یسریا بخاطر مشکل مالی میفروشن و چشمشون رو طلا میمونه یا وقتی دستشون بوده دعوا کردن ...

ای بابا ب هر چی فکر کنی همونم پیش میاد پس بیخیال ،

منم دراصل پول خونه کم داشتیم ک  فروختم ولی کلا اهل طلا نیستم بیشتر خوشحال بودم 

ز دست دیده و دل  هر دو فریاد ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا ب هر چی فکر کنی همونم پیش میاد پس بیخیال ، منم دراصل پول خونه کم داشتیم ک  فروختم و ...

درسته ادم به هرچی فکر کنه همون میشه اما من ادم منفی نگری نیستم همیشه به چیزای مثبت فکر میکنم و حرفای مثبت میزنم بخاطر اتفاقات این چند روز یهو امشب به ذهنم رسید که نکنه از انرژی این دستبند باشه گفتم پاکسازی کردنش ضرری نداره حداقل خیالم راحت میشه 

2731
با نمک  ،سرکه ، جوش شیرین ، ریکا ، پودر لباس، مایع لباسشویی هرچی دم دستته بشور تا خیالت راحت شه ...

با اینا پاکسازی نمیشه یعنی تمیز میشه اما انرژی از بین نمیره فقط با نمک و اب روان و نور خورشید و خاک و بخار اب و یسری چیزای دیگه انرژی منفی دفع میشه 😂 خیلی باحالی 

خودتم بزار تو نمک آب و یکم سرکه هم بریز در ظرف هم ببند ایشالا یه مدت دیگه میرسی

خودم همش مدیتیشن میکنم ورزش میکنم افکار منفی رو از سرم تا جای ممکن پاک میکنم کارایی که طبیعت دوست نداره انجام نمیدم نیازی به سرکه ندارم  😂

چرا با ناراحتی بفروشه شاید جای بهتره سرمایه گذاشته امان از خرافات منم خریدم چند روز پیش اتفاقا دلم ش ...

همه که با خوشحالی نمیفروشن شاید مشکل مالی داشته فروخته یا شاید وقتی دستش بوده همش دعوا کرده یا انرژیش منفی بوده همه اینا تاثیر داره