2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بستگی به خودت داره که استعدادشو داری یا نه؟ و اینکه باید واقع بین باشی ، سطح توقعاتت در حد هوش و تلاشت باشه. 

واسه آدمی که درس خون نیست و پزشکی میخواد قطعا رشته سختیه. یا اونی که استعدادشو نداره و خیلی ببخشید ولی خنگه نباید توقع رشته های تاپ داشته باشه چون رقابت سنگینه

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2738

رقابت زیاده . اگه درس نخونی عقبی . سه سال کلا باید تمام توانت رو بگذاری اگه میتونی یاعلی اگه نه حتما تجدید نظر کن . 

من داداشم سال دهم تجربی بود سریع تغییر رشته داد به من هم گفت اگه مدرسه خاص قبول نشدی نرو تجربی و قبول شدم مدرسه خاص ( خیلی ناراحت شدم اولاش از حرفش اما الان به حرفاش رسیدم ) چون می‌گفت کسی که توی این رقابت شکست بخوره اون رقابت دیگه ...

رتبه ام ۲۰ و خرده ای هزار شد( البته بیشتر به خاطر معدلم که ۱۷ بود اینطور شد منی که معدلم ۲۰ بود و تا حالا زیر ۱۹.۶۱ توی دبیرستان نشده بودم ( البته معدل کل دیپلمم ۱۹.۴ شد) 🤦😂آخه نخونده بودم سال آخر ( تمام مشکلم سال آخر بود 🤕) امسال می‌خوام کنکور ریاضی بدم خداروشکر تا آلان خوب بوده . داداشم میگه شما خوبید اما رقابت تجربی خیلی زیاده . من توی توانم هست البته بتونم بیارم اما واقعا دیگه حوصله فشار درس نداشتم خصوصا رقابت تجربی . دروس ریاضی خیلییی سختههه اما رقابتی کمتره

توی اقوام هم قبولی داشتیم . ۲ تا از همکلاسیام هم قبول شدن

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
بستگی به خودت داره که استعدادشو داری یا نه؟ و اینکه باید واقع بین باشی ، سطح توقعاتت در حد هوش و تلا ...

به استعداد نیست به تلاش کردنه و من الان میفهمیم توی تجربی بیشتریا سیاهلشکرن فقط باید درست و اصولی درس خوند و انقدرا هم که میگن سخت نیست

نامیدم کردی😂

من خودمم‌خواستم برم تجربی دیدم هرکی اطرافمه پشت کنکوریه

رفیقای سال بالاییم از سختیاش همش ناله میکردن پشیمون شدم اومدم انسانی

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
بستگی به خودت داره که استعدادشو داری یا نه؟ و اینکه باید واقع بین باشی ، سطح توقعاتت در حد هوش و تلا ...

من حافظم خیلی خوبه هفتم و هشتم چیزی نمیخوندم ۱۴،۱۵ میگرفتم. 

یه سوال دارم اگر میدونی جواب بده حوصله ندارم تاپیک بزنم،

من تا دوازدهم بخونم بعد میتونم برم خارج از کشور ادامه تحصیل بدم پول بدم قبول بشم؟ چون شنیدم روسیه اینجوریه. درسته؟

به استعداد نیست به تلاش کردنه و من الان میفهمیم توی تجربی بیشتریا سیاهلشکرن فقط باید درست و اصولی در ...

این از اون جمله های قشنگ تو اینستاس. تلاش خیلی مهمه ولی هوش و استعدادم درکنارش مهمه. 

تو استعدادشو نداشته باشی بالاخره تهش یه جا کم میاری. نمیگم تیزهوش ولی باید درحدی باشی که بتونی از پس این رقابت بربیای.

یکیو میشناسم امسال پنجمین سالشه که داره کنکور میده شبانه روزم درس میخونه و پزشکی میخواد. این فرد نمیخواد قبول کنه آدمِ پزشکی نیست. 

بر فرض کنکور قبول شه بعد این همه سال، بعدش چی؟ سر درسای سنگین پزشکی این همه فرصت داره؟اونجام بهش 5 سال وقت میدن؟ 

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2706