2733
2734
عنوان

دک قرصارم خوردم ۳ ساعته میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 40 پست
کاش منم جرأتش رو داشتم

جرات نمی‌خواد ببخشیدا حماقت میخواد مگه با خودکشی همه وی حل میشه این در واقع فرار از مشکلات هست البته فراری بی سود چون بیشتر گیر میفتیم با این کار ب کاش تلاش کنیم بجنگیم دعا کنیم امیدوار باشیم تا اوضاع بهتر شه

پروردگارا سپاس 💙💙من عاشقتم هنوزم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جرات نمی‌خواد ببخشیدا حماقت میخواد مگه با خودکشی همه وی حل میشه این در واقع فرار از مشکلات هست البته ...

هرچی هست اسمش کاش میتونستم

ولی ترسویم تا مرزش رفتم ولی همش نمیتونم

امید هم حدی داره دیگه وقتی پیر شدم مهم نیست که مشکلم حل شه

منکه فعلا جرأت خودکشی ندارم فقط میتونم واسه مرگم دعا کنم

هرچی هست اسمش کاش میتونستم ولی ترسویم تا مرزش رفتم ولی همش نمیتونم امید هم حدی داره دیگه وقتی پیر ...

وا نگو ابن حرفارو منم جوونم وقبلا همین فکراررو داشتم اما الان کامل نظرم و فکرم عوض شده قبلاً خیلی‌ ناسپاس بودم اما الان شاکرم برو تو اینا کانال معجزه شکر گزاری الهه رفتار نظرت عوض میشه میبینی چقدر نعمت داری و ازش بی‌خبری برو حتما عزیزم هرچیزی راه حل داره یا حداقل مسکن داره 

پروردگارا سپاس 💙💙من عاشقتم هنوزم
2731

زندگی پس از زندگی مریم قربانی رو نگاه کن تا از عاقبتت باخبر بشی

البته اگه تاپیک واقعی باشه! 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 کاربر اصیل_مستقل هستم. 
هرچی هست اسمش کاش میتونستم ولی ترسویم تا مرزش رفتم ولی همش نمیتونم امید هم حدی داره دیگه وقتی پیر ...

بعد مرگ چی میشه

سوال جواب کارایی که اینور کردی

البته برای مردم عادی

خودکشی که اون طرفش عذابه و عذابه و عذاب

و خدایی که در این نزدیکی ست***
2738