2752
2734
عنوان

دک قرصارم خوردم ۳ ساعته میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 868 بازدید | 42 پست
کاش منم جرأتش رو داشتم

جرات نمی‌خواد ببخشیدا حماقت میخواد مگه با خودکشی همه وی حل میشه این در واقع فرار از مشکلات هست البته فراری بی سود چون بیشتر گیر میفتیم با این کار ب کاش تلاش کنیم بجنگیم دعا کنیم امیدوار باشیم تا اوضاع بهتر شه

پروردگارا سپاس 💙💙من عاشقتم هنوزم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

جرات نمی‌خواد ببخشیدا حماقت میخواد مگه با خودکشی همه وی حل میشه این در واقع فرار از مشکلات هست البته ...

هرچی هست اسمش کاش میتونستم

ولی ترسویم تا مرزش رفتم ولی همش نمیتونم

امید هم حدی داره دیگه وقتی پیر شدم مهم نیست که مشکلم حل شه

منکه فعلا جرأت خودکشی ندارم فقط میتونم واسه مرگم دعا کنم

هرچی هست اسمش کاش میتونستم ولی ترسویم تا مرزش رفتم ولی همش نمیتونم امید هم حدی داره دیگه وقتی پیر ...

وا نگو ابن حرفارو منم جوونم وقبلا همین فکراررو داشتم اما الان کامل نظرم و فکرم عوض شده قبلاً خیلی‌ ناسپاس بودم اما الان شاکرم برو تو اینا کانال معجزه شکر گزاری الهه رفتار نظرت عوض میشه میبینی چقدر نعمت داری و ازش بی‌خبری برو حتما عزیزم هرچیزی راه حل داره یا حداقل مسکن داره 

پروردگارا سپاس 💙💙من عاشقتم هنوزم
هرچی هست اسمش کاش میتونستم ولی ترسویم تا مرزش رفتم ولی همش نمیتونم امید هم حدی داره دیگه وقتی پیر ...

بعد مرگ چی میشه

سوال جواب کارایی که اینور کردی

البته برای مردم عادی

خودکشی که اون طرفش عذابه و عذابه و عذاب

و خدایی که در این نزدیکی ست***

فکر کردی بعد از مرگت اسمون به زمین میرسه نه حانم باور کن اب از اب تکون نمیخوره

فقط دوست و اشنا تا چهلمت رو عکست مینویسن 

🖤🖤خداحافظ ای داغ بر دل نشسته🖤🖤😭😭

و بعد کامل فراموش میشی

و توووووو میمونی دنیا بی پایان عذاب جهنمممممممم

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔