2737
2739
عنوان

این هفته همش دکتریم😭

439 بازدید | 8 پست

یکشنبه جواب ازمایشهای بابام میاد که باید به متخصص داخلی نشون بدیم(برای درد سمت چپ ناف و بیحالی شدید و لاغری شدییید در زمان خیلی کوتاه )

دوشنبه مامانم جواب اسکن قلبشو باید ببره متخصص قلب 

چیزی که من خوندم نوشته ایسکمی قلبی

سشنبه پدرم اندوسکوپی پیش فوق تخصص گوارش نوبت داره

چهارشنبه دختر هفت سالم فوق تخصص قلب کودکان نوبت داره برای پیدا کردن علت دردهای قلبیش گفتن باید اکو بشه

خودمم باید حتما پاپ اسمیر و ازمایش hpv بدم

دلم داره میترکه 😭

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)

وا این که چیزی نیست من ۳ سال ب طور متوسط هر دو هفته یکبار دکتر .میگم ب طور متوسط یعنی ممکن هر روز هفته ام شده باشه .فقط ۵ بار بیمارستان تو یکسال بستری شدم حدود یک ماه و نیم بستری بود تو یک سال .دختر خدا رو شکر کن 

اگه پول و هزینه و وقتشو داری اشکال نداره دکتر رفتن سخته 

ولی میدونی سخت ار از این چیه اینکه برای پسر۸ماهه ام ۷۰تومن نداشتم آزمایش بگیرم از دم درمانگاه با گریه برگشتم خونه😔

مامانه دوقلوها و گل پسر 🙋‍♀️🧒👭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیزی نیست که من شنبه رفتم پیش دکترم برای بیماریم 

دارو داد گفت ی هفته بخور بیا معاینه....فرداش دل درد گرفتم رفتم آمپول زدم پس فرداش دوباره حالم بدتر شد رفتم دکترم سونو اورژانسی و آزمایش نوشت... ازمایشم عفونت نشون داد دارو گرفتم حالا باز خدا بخاد از یکشنبه باید بیوفتم تو دکترا بیخیال بابا دو روز وقت داشتم رفتم موهامو رنگ کردم فردام میرم سینما ک شروع هفته پر انرژی برم دکتر تازه احتمال عمل هم دارم 

2731
اگه پول و هزینه و وقتشو داری اشکال نداره دکتر رفتن سخته  ولی میدونی سخت ار از این چیه اینکه بر ...

از پدر و مادری چیزی نمیتونی قرض بگیری عزیزم؟ 

شرایطت از اول همین بود باردار شدی؟ 

برو سرکار گلم 

اگه پول و هزینه و وقتشو داری اشکال نداره دکتر رفتن سخته  ولی میدونی سخت ار از این چیه اینکه بر ...

عزیزم ناراحت شدم🥺

ما هم خب پولشو نداریم چون اینا ک من نوشتم هزینشون بالاست

وقتش هم اصلااا

ب سختی میریم و برمیگردیم

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
از پدر و مادری چیزی نمیتونی قرض بگیری عزیزم؟  شرایطت از اول همین بود باردار شدی؟  برو سر ...

خب شرایطم بد نبود امید داشتم بتونم وضعمون بهتر شه ...

سرکار نمیشه ۳تا بچه کوچک دارم....

پدرمم مریض بود برادرم خرجشو میداد کسیو نداشتم اون لحظه ...

2740
عزیزم ناراحت شدم🥺 ما هم خب پولشو نداریم چون اینا ک من نوشتم هزینشون بالاست وقتش هم اصلااا ب سختی ...

خدا لعنتم کنه قصدم ناراحتیت نبود تو این شرایط سختت.... خواستم بدونی از شما بازم راحت میری و میای غصه نمیخوری

من بچه هام مریض شن تن  و بدنم میلرزه ....