2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ببخشید اینو میگم 

اما 

حسن کچل ، یا کچل حسن 

هیچ فرقی ندارن 

املتم که املته چیز خاصی نداره 

فقط باید یک ادویه به نام عشق بزنی که اون موقع دیگه میچسبه😉

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟) ((((درضمن این کاربری دست دو نفره لطفا اگه چیز بدی گفتن مراعات حال منو کنید و بخاطر من ببخشید )))ممنون
2731

سلیقه ای خیلیا پیاز میریزن من ندوست 

به نظر من گوجه ریز کن نه مث این سوسل بازیا پوستش بکنی بریز روغن داغ بزار قشنگ سرخ بشه یه فلفل سبز و یه قاشق رب بریز شعلش زیاد کن تخم مرغ بریز تند تند هم بزن که کامل روغن بندازه 

با نون سنگک و خیار بزن 

فلفل دلمه و سیرررر

دوغ سبزی 😍😍

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
سلیقه ای خیلیا پیاز میریزن من ندوست  به نظر من گوجه ریز کن نه مث این سوسل بازیا پوستش بکنی بری ...

عالی عالی

1399/12/12 بهترین سال و روز و تا 1400/9/16 از آن روز دیگر هیچ چیز مثل قبل نشد...
با سنگک و دوغ و‌سبزی نوش جونت املت خونه ما همیشه با همسرم هست  معرکه مبشه

🥰🥰🥰نوش جونتون بازم فردا درست کنید کیف کنید😍😍😍

1399/12/12 بهترین سال و روز و تا 1400/9/16 از آن روز دیگر هیچ چیز مثل قبل نشد...

من یه پیاز داغ میگیرم بعد گوجه رو پوست میگیرم و ریز خردش میکنم. میزارم قشنگ سرخ و نرم شه‌ یکم فلفل دلمه هم بهش میزنم بعد یکم رب گوجه. تخم‌مرغ میزنم توش. نمک فلفل و آویشن هم میزنم .

به نظرم املت طرز پخت خاصی نداره 

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 
2706