2733
2734
عنوان

ماسک ورقه ای برای پوست صورت .......🙅‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه گیر بیاد من میخواستم یخ شو بگیرم 

عزیزم بیا منطقی باشیم

یخ عصاره ای نداره

این ماسکا کلا همشون یه چیزه مواد تشکیل دهندشون.

جز همونا که بالا بهت گفتم اونا کلا ساختارشون فرق داره با میوه ایا و یخ و چای سبز و هیالونیک اسید و غیره

2731
به نظر خودت ماسک 10-20تومنی چه فایده ای میتونه واسه پوست داشته باشه؟ به جز اینکه فروشنده سود خ ...

چی مییدونم والا الان خیلی زیاد شده این یک دوساله من خودم چیز ارزون میگم بی کیفیت هنوز نگرفتم  اومد نظر دوستان بدونم  کی تجربه اش کرده 

ماسک ورقه ای گارنیه خوبه 

ولی ب قیمت توجه نکن من اکثرا ماسک یخی سئومو یا بیواکوا میزنم واقعا خووووبه ابرسانی میکنه پوستو قشنگ شفاف میکنه و نرم بشدت خنکه باحاله 

قیمتشم پنج تومنه🤣

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥

ابرسان  ام کیو  و بیتی درمان میزنم خودم الان  اینا را رو هم گفتم امتحان کنم ببینم چی میشه  همه گفتن خوب نیست یا خاصیتیت انچنانی  نداره اگه بازم ابرسان خوب میشناسید معرفی کنید  🥰🥰

2706