2752
2734

دوستان بیایین تا حالا استفاده کردین از ماسک های ورقه ای همینایی ک ارزونند  ۱۰ یا۲۰ تومان قیمتشون و ........همه مدل  تنوع زیاد دارن بیاییین میخوام بخرم تا حالا نزدم ب صورت یکی از دوستام میگه خوبه  بگیر بزن ....

ولی میترسم  چون ارزونه  اگه کسی تجربه ای داره بگه......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بجایه این ماسکا از کرم ابرسان استفادع کن 

اصلا نیازی نیست که خودتو با کسی مقایسه کنی هر کسی ستاره خودشو دنبال می کنه هر کسی سهم خودشو بر می داره و هر کسی رویای خودشو دنبال می کنه تو منحصر به فرد هستی نگران نباش بدون حاشیه به تلاشت ادامه بده حالا میخواد تو هر زمینه ای باشه به زودی موفق میشی...🌚🤍

درصد خیلی کمی آبرسانی دارن به درد هیچی نمیخورن

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.

من یه بار ماسک خیارشو گذاشتم یخچال خنک شد....بعد از وکس گذاشتم رو صورتم خیلی خوب بود‌..هم خنک شدم هم جوش نزدم

روزگار جالبی است!! مرغمان تخم نمیگذار اما...گاومان هر روز میزاید🙄
من یدونه وارمی خریدم مدل شکوفه ی گیلاس ۳۰تومن دوتا ورقه ای بود آبرسانیم میکرد خوب بود پوستمو شفاف و ...

😄 اگه خوب باشه ارزش داره اگه خوب نباشه ارزش نداره 

2706