2752
2734
عنوان

یعنی هیچکس از هیچ چیز حاجت نگرفته؟🤌🏻✨

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 70 پست
فدات عزیزم شماهم منو دعا کن گرفتارم و سردرگم برام دعا کن از این حالت در بیام زودتر تکلیفم روشن شه🥺 ...

باشه عزیزم محتاحیم ب دعا🤲🏻🥺

من خودمم استرس و دلشوره دارم 

توروخدا دعا کنید خدا سلامتیمو حفظ کنه و ارامش زندگیم حفظ شه😭

دعا در حق همدیگه زودتر مستجاب میشه. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

@tanhavash    

شرمنده واقعا نتونستم جلو خودمو بگیرم ریپلی نکنم تو اون تاپیک که در. خصوص قلیون بود..لطفا ناراحت نشید فقط خواستم باهاتون نظرمو درمیون بزارم

خواستم بگم درسته حرفتون کاملا ولی منطقی نیست!  

درسته تا زمانی که اسیبی به جامعه وارد نکنه یا تو اجتماع اسیبی وارد نکنه درسته تا زمانی که خصوصی تو خونشون باقی بمونه ولی وقتی ی دختر بچه ۱۱ ساله بلفرض قلیون یا سیگار بکشه تو تضمین میکنی که تو محیط بیرون از خونه هم خودشو کنترل کنه و دیگران رو مسموم نکنه؟ 

ی نمونه بارز و خیلی کوچیکش فرداش میره مدرسه و پیش دوستاش میگه و افتخار میکنه باعث میشه تو اون سن خانواده ای هم که قوانینی داشتن بچه اشون باهاشون لج بیوفته بگه ورا برا اون مجازه برا من خیر و بره پنهانی اینکارو انجام بده! 

عواقب داره! درضمن من بشخصه دلم میسوزه ی نوجون بره سمت این چیزا و سلامتیشو به خطر بندازه! 

👩‍🦯🗿                                                            اقایون داداشا نبینم درخواست بدیناااا👺.                                 خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍

@گرگ_برفی    

سلام عزیزم خیلی معذرت میخوام بخدا تگت کردم با این وجود که راضی نیستی میدونم 

ولی میشه اگه این پیاممو خوندی جواب بدی بهم ی دنیا ممنونتون میشم عزیزم واقعا الان نیاز دارم🥺🤍

میشه بگی کی ازدواج میکنم و اون فرد ویژگی ظاهری و باطنیش چیه؟ 

و اینکه به ع میرسم؟ 

عزیزم امیدوارم خدا هرچی میخوای بهت بده لطفا اگ دیدی جوابمو بده 🥺🥺🥺🙏🏻❤️

👩‍🦯🗿                                                            اقایون داداشا نبینم درخواست بدیناااا👺.                                 خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍
@گرگ_برفی     سلام عزیزم خیلی معذرت میخوام بخدا تگت کردم با این وجود که راضی نیستی میدون ...

@گرگ_برفی۱    

@گرگ_برفی۱    

@گرگ_برفی۱    

عزیزم نمیدونم چجوری ازت بخوام ولی لطفا جوابمو بده 🥺🤍🤍🤍

@گرگ_برفی     سلام عزیزم خیلی معذرت میخوام بخدا تگت کردم با این وجود که راضی نیستی میدون ...

من کاربری هام فعلا تعلیق شده 

ازدواج تا دو وعده دیگه ظاهری مو بلند بور موهاش با کش می‌بنده جذاب خوشتیپ و خوش چهره کمی تندی می‌کنه دل مهربونم داره دست و دلباز کت شلواری شیک میپوشه

به ع حسم اینه نمی‌رسی تقدیر نیس

عزیزم من فقط حسم میگم و این بستگی به انرژیک داره این روزا گرفته ام شاید خوب نگم ولی آنقدر اصرار کردی دلم نیومد یه چیزی نگم ممنونم از دعای خیرتون ایشالا به هرچی میخوای برسی 😍 😘 ❤️ ❤️ 😘 

من کاربری هام فعلا تعلیق شده  ازدواج تا دو وعده دیگه ظاهری مو بلند بور موهاش با کش می‌بنده ...

واییی خیلی ممنون عزیزم خداخیرت بده امیدوارم به ارزوهای قشنگت برسی ...🥺😍🥰❤️

ممنونم عزیزم خیلی آشفته ام و دلتنگ کسی ممنون میشم برام دعا کنی😘🤍

چشم عزیزم انشالله که مشکلتون به حق اقا امام رضا حل بشه 🤍🤲🏻