2733
2734
عنوان

یعنی هیچکس از هیچ چیز حاجت نگرفته؟🤌🏻✨

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شبهای قدر از شب تا صب قرآن خوندم دعا کردم حاجتمو همون جا گرفتم قربون امام حسین برم که خیلی مهربونه&n ...

الهیی عزیزمم چقد با کامنتتون خوشحال شدم اصن ی وایب خوبی بهم داد انشالله همیشه اقا امام حسین نگاهشون بهتون باشه ی نیم نگاهی هم به ما بکنه ک محتاجیم نگاهشون 😍😘

👩‍🦯🗿                                                            اقایون داداشا نبینم درخواست بدیناااا👺.                                 خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍

من همیشه از چله زیارت عاشورا حاجت گرفتم الاهی قوربون امام حسین برم من

آقا جانم صاحب الزمانم بیا تا دردمان درمان کنی😔🤲عاشق همسر ودخترم هستم 😘😍برای سلامتی وعاقبت بخیری خانوادم یه صلوات مهمونم میکنید                                     تیکر بارداری خواهرمه 😍
2731
برای جور شدن جهیزیه و عروسی منم دعا کنین 😭🥹 دوساله نامزدم....

عزیزم برات حمد و ایت الکرسی میخونم به نیت حل مشکلاتت و ازدواجت انشالله 🥺😘🤲🏻

👩‍🦯🗿                                                            اقایون داداشا نبینم درخواست بدیناااا👺.                                 خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍
نذر نمک حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها 

فدای خانوم فاطمه زهرا بشم من خانوم جانم ، خودت مادری کن در حقم واسطه شو پیش خدا حاجت مهم دارم بگیرم😭😭😭😭😭

همه امید و توکلم ب خداست📿🤲🏻

عزیزم حاجتت چی بود دوست داشتی بگو

چجوریه این نذر نمک چند تا؟ 

من همیشه از چله زیارت عاشورا حاجت گرفتم الاهی قوربون امام حسین برم من

انشالله که همیشه حاجت روا باشید ماروهم دعا کنید با قلب پاکتون 😍😘🤲🏻🤲🏻

عزیزم برات حمد و ایت الکرسی میخونم به نیت حل مشکلاتت و ازدواجت انشالله 🥺😘🤲🏻

منم برای شما میخونم🤲🏻🤲🏻🤍🤍

خدایا حالا که بابامو که مثل کوه پشتم بود رو بردی پیش خودت ، خودت هوامو داشته باش💔🥹⛰️
منم برای شما میخونم🤲🏻🤲🏻🤍🤍

مرسی عزیزم 😘😘😘

لرستانه خیلی مسیرش سخته توی کوهه ولی بشدت حاجت میدن 

درسته عزیزم خیلی ممنونم ❤️

نذر نمکو باید چجور انجام داد؟🥺

نیت میکنی میگی یا حضرت فاطمه پنج بسته نمک ب نیت پنج تن نذرت میکنم که....... (اینجا خواسته ات رو میگی) 

و میگی ک ب محض اینکه برآورده شه نذرتو ادا میکنی

وقتی ب امیدخدا برآورده شد میری اون تعداد نمکایی که نذر کردی رو میخری و بین چند نفر ک ترجیحا نیازمند باشن تقسیم میکنی

تعداد هم میتونی کم یا زیاد کنی 

انشالله حاجت روا بشید♥️

2706