2733
2734
عنوان

با شوهرم تو اس ام آس بحث میکنیم 😐استرس گرفتم + شات

| مشاهده متن کامل بحث + 3088 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزار

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
2731

کارت خیلی زشت بوده ...مگه ارزش مادیش فقط مهمه؟میدونی ممکنه  پشت اون شاخه گل چقد ذوق و خوشحالی بوده و تو اینجوری زدی زیر همش؟

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:

عزیز دلم چرا سر یه چیز بیخود خودتون ناراحت میکنین اخه اگر یه دسته گل نه تاج گل میگرفت بر فرض مثال اخر وقت میرسید که بیشتر ناراحت میشدی حواسش بهت بوده که سرموقع برسه دلیل ش م گفته که یه پیام بده بگو ببخشید عصبانی بودم چون تو رو بهترین میبینم و برام ارزش داری منم دوست داشتم حداقل ارزشی که برام میذاری یه سبد گل قبل اینکه بیای سفارش میددی ولی عیبی نداره الان که فکرشو میکنم یکم تند رفتم یه ناهاری شامی دعوتش کن از دلش دربیار وموضوع رو تموم شده ببین و تو دیدار بعد حرفشم نزن انگار چیزی نشده اینجوری کشش نمیدی و همسرت فکر میکنه چقدر زن قوی هستی که میتونی از چیزی که ناراحتت کرده زود رد بشی و دیگه ادامه ندی مردا عاشق اینن که زن قوی به نظر بیاد و وابسته به هیچکس نباشه ومخصوصا از ناراحای کوچیک کوه نسازه وراحت بگذره بخدا مردا عاشقت میشن وقتی ببینن دعوا رو ادانه نمیدی و برعکس زده میشن ببین سر یه موضوع همش بحث میکنی 

من الان تو سالنم .. شوهرم تو اتاق .. خیلی صدای پیام گوشیش میاد .. اعصابم ریخته بهم . این موقع شب کی ...

چرا نمیری ببینی😶

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
چرا اونوقت ؟حتی پدر مادرم هم ناراحت شدن دیدم مامانم یه جوری شد همه فامیلا دسته گل وسبد آوردن جلو همه ...

جلو همه خجالت کشیدم

چرا انقدر تحت تاثیر دیگرانی

فردا مشکلی پیش اومد دیگران پیشت نیستن شوهرته که پیشت هست 

شوهرتو بچسب بقیه هر چی میگن بیخیال 

بقیه همیشه حرفی برای گفتن دارن

2706