2752
2734
عنوان

با شوهرم تو اس ام آس بحث میکنیم 😐استرس گرفتم + شات

| مشاهده متن کامل بحث + 3088 بازدید | 82 پست
من که حق رو میدم به استارتر یعنی اگه خودم بودم قطعا خیلی خیلی ناراحت میشدم اولا الان همه گل فروشا ب ...

ینی دروغ میگه ؟یه جا دیگه نمیتونست بره چون دیر میشد ولی من میگم از قبل سفارش میداد خب 

چمیدونم میگه رفتم به مامانم گفتم سفارش بده یکشنبه بیارم مصنوعی که یادگاری هم بمونه 

یکم خونسرد و بیخیاله ولی اگه دروغ گفته باشه به من که میخواستم بخرم و نشد  خیلی نامرده 🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی دروغ میگه ؟یه جا دیگه نمیتونست بره چون دیر میشد ولی من میگم از قبل سفارش میداد خب  چمیدونم ...

عزیزم من شهر شمارو نمیدونم ولی فاصله دو تا گل فروشی از هم دیگه بیشتر از 15 دیقه نمیشه ولی طبق اون عکس میتونست حداقل اونو بیاره یه شاخه واقعا خیلی بده 😐

به نظرت بهونه آورده؟ چمیدونم آخه پسر خوبیه اما یکم خونسرد و بی خیال میگم شاید برای همین نتونسته گل ب ...

آره ببخشید یعنی بران ارزش قایل نیست اول که باید از قبل یه دسته گل شیک سفارش میداد دوما حالا رفت کلی دسته‌گل آماده هست از اونا میخرژد به نظرم در مورد این آدم بیشتر فکر کن

2731
آره ببخشید یعنی بران ارزش قایل نیست اول که باید از قبل یه دسته گل شیک سفارش میداد دوما حالا رفت کلی ...

آره آخه هم تازه عقدن ،هم نمایشگاه زده به هر حال خیلی موقعیت خاصیه آدم حداقل سال اول خودشو خوب نشون میده 😂حتی اسیگفته بود واسه عیدمم لباس نخریده همه اینا که توجیه نمیشن