2752
2739

@ازسارابپرس   من احساس میکنم شما همسن منی با توجه به پروفتون و خیلی خانم خوبی هستی انشاالله نی نی یار بشی بزودی.   

😅من سارا رو دوساله توسایت میشناسم ،دخترساکت وخوبیه،به همه هم کمک میکنه❤️🫂

توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سوالم اینه چرا باید رایگان وقتتونو برای کمک ب سایت بزارید عزیزم؟بنظرم برای همکاری به تماس با ما پیام بدید واقعا مفید واقع شدین تو سایت 

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
2731

واقعا فکر میکنی از سارا بپرس ۱۶ سالشه؟

ناگهان خوابی مرا خواهد رُبود ••• من تهی خواهم شد از فریادِ درد ••• خاک می‌خواند مرا هر دم به خویش ••• می‌رسند از رَه که در خاکم‌ نهند ••• آه شاید عاشقانم‌ نیمه شب‌ ••• گل به روی گورِ غمناکم‌ نهند ••• لیک دیگر پیکرِ سردِ مرا ••• می‌فشارد خاکِ دامن گیر  و پاک ••• بی تو دور از ضربه های قلبِ تو ••• قلب من می‌پوسد آن جا زیرِ خاک ♡
اره

من فکر نمی‌کنم...حتما بزرگتر هستن

@ازسارابپرس    

اگر اومدی نخواستی سنت رو هم بگی فقط بگو من درست میگم یا نه

ناگهان خوابی مرا خواهد رُبود ••• من تهی خواهم شد از فریادِ درد ••• خاک می‌خواند مرا هر دم به خویش ••• می‌رسند از رَه که در خاکم‌ نهند ••• آه شاید عاشقانم‌ نیمه شب‌ ••• گل به روی گورِ غمناکم‌ نهند ••• لیک دیگر پیکرِ سردِ مرا ••• می‌فشارد خاکِ دامن گیر  و پاک ••• بی تو دور از ضربه های قلبِ تو ••• قلب من می‌پوسد آن جا زیرِ خاک ♡