2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن فک نکنم استعلام میگیرن حالا میتونید شانستون رو امتحان کنین من دیدم کسی خونه داشته ثبت نام کرده و گیرش اومده

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2731
ن فک نکنم استعلام میگیرن حالا میتونید شانستون رو امتحان کنین من دیدم کسی خونه داشته ثبت نام کرده و گ ...

جدی چندسال پیش انقد گریه کردم که نمیشن اصلا از کسی نپرسیدم تازع مددجو هم هستیم 😥 ولی یه نفر اومده بود خونه داشت تو روستا گفت میشه فک کنم 

کاربری دست دونفر
جدی چندسال پیش انقد گریه کردم که نمیشن اصلا از کسی نپرسیدم تازع مددجو هم هستیم 😥 ولی یه نفر اومده ب ...

خاله همسرم خونه هم داشت نمیدونم چجوری گیرش اومده بود ولی فعلا ثبت نام نمیکنن عزیزم باید منتظر باشی تا باز ثبت نام کنن

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
خاله همسرم خونه هم داشت نمیدونم چجوری گیرش اومده بود ولی فعلا ثبت نام نمیکنن عزیزم باید منتظر باشی ت ...

جدی 

چی بگم 

یه اشتباهی کردیم دقبقا چند ماه قبل ثبت نام مسکن نمیدونستم همچین طرحی هست اون سالا افسردگی گرفتم هنوزم با یادش حالم بد میشع 

کاربری دست دونفر
2738
جدی  چی بگم  یه اشتباهی کردیم دقبقا چند ماه قبل ثبت نام مسکن نمیدونستم همچین طرحی هست او ...

انشالله ثبت نام کنن شما هم خونه دار شین