2733
2739

من ۷ ماه با همکلاس سابقم رابطه دارم هر دو معلم هستیم،اون خیلی لاغر،قدش ۱۷۰،پنجاه و خورده ای وزنشه،افتادگی پلکم داره و عینکی،ولی اخلاقش عالی خیلی خوبه اخلاقش ،و راهشم دوره ۳ ساعته،اومده خواستگاری مادرم میگه کچله،قیافه و هیکل نداره خیلی لاغر از بس گفت اضطراب گرفتم انگار اشتباه کردم من واقعا چکار کنم،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگومامان برای من اومده ها!!!!!!!!

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2731
2738

کسیکه قراره یه عمر زندگی کنه با اون آقا شمایی نه مادرت 

اگر از لحاظ ظاهر پسندی خودت که فکر میکنم پسندیدی که هفت ماهه باهاش در ارتباطی و اخلاقی واقعا اوکی هست به مادرت بگو نظرتو 

پس با اخلاق الان کم پیدا میشه 

مهم حال دل خودته به خودت دروغ نگو و از روی ترحم فکر نکن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم