2752
2734

دوستان این پیامک برا پدرم اومده

خیلیی نگرانم کرده.دوسال پیش درگیر ی پرونده دادگاهی شده بود، ولی پرونده بسته شد و شکایتی ک ازش کردن و تهمتی که زدن رد شد.

این پیامک ینی چی؟ شکایت جدیده؟ مربوط ب اونه؟

چیه آخه

رفتم تو ثنا هیچ ابلاغیه جدید هم نیومده..

وکیل نیستم ولی اگه با سرشماره  adliran نباشه جعلیه

تنهای متفاوت با مردم شهر سالها در انتظار هجرت از کشور و مردمی که غریبن برام ، بالاخره یه روزی میرم و روحم آزاد میشه از این همه خصم بزودی یکسال تا دوسال آینده و این روزها به یه خاطره تلخ دور کمرنگ تبدیل میشه و کم کم محو میشه و اون روز تولد جدید و زندگی جدیده برام 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

تو سایت عدل ایران قسمت پیگیری پرونده رو نگاه کن 

تنهای متفاوت با مردم شهر سالها در انتظار هجرت از کشور و مردمی که غریبن برام ، بالاخره یه روزی میرم و روحم آزاد میشه از این همه خصم بزودی یکسال تا دوسال آینده و این روزها به یه خاطره تلخ دور کمرنگ تبدیل میشه و کم کم محو میشه و اون روز تولد جدید و زندگی جدیده برام 

قسمت پیگیری پرونده بدون رمز هم داره

سلام کلا جعلی هست و لینکی چیزی باز نکنید جدیدا دارن پیامک های جعلی به این صورت و مختلف به شماره ها میفرستن و حتی یارانه یکی از اشناها هم خطش هک شدع بود ازش پیامک میزدن به شماره های دیگ مثل ابلاغیه

سلام کلا جعلی هست و لینکی چیزی باز نکنید جدیدا دارن پیامک های جعلی به این صورت و مختلف به شماره ها م ...

آخه لینکی نداشت اصلا.

با شماره هم نبود، بالای پیامک اسم سایت ثنا بود

2706