2733
2734

مرغ ابپز کن ابپز که شد ریش ریش کن با پیاز رنده شده سرخ کن وقتی سرخ شد رب گوجه و ادویه بزن حالا لوبیا پخته شدتو اضافه کن بهش ودراخر شوید فراوون بریز برنجتو که ابکش کردی از مواد گوشت لوبیات بریز لابه لای برنجت مزش عالیه دلم خواست

جنگ بلد ولی صلح طلب🤫برای رسیدن به خواستم یه صلوات بفرست امیدوارم خدا دلتوشادکنه💖

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اول سينه مرغ رو بزار بپزه ريش ريش كن بعدا پيازو نگيني سرخ كن  ي دونه گوجه متوسط رنده كن تو ش تفت بده بعد مرغهارو اضافه كن زردچوبه فلفل سياه و قرمز و پودر دارچين رب  بزن لوبيا سبز رو هم اضافه كن اينو حتما يكم بريز پودر گل محمدي يكم بريز عاليش ميكنه نصف قاشق چايخوري بسه اگه داشتي ي كوچولو هم پودرهل سبز ولي نداشتي اشكال نداره ابكش كن برنجتو لابه باش مواد بريز نوش جان

لوبیا سبز نه لوبیا سبز که برای استانبولیه  لوبیا جیرفتی یاچشم بلبلی

وا لوبیا پلو با لوبیا سبزه دیگه... استانبولی هم که اصلا لوبیا نداره.. سیب زمینی داره

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
وا لوبیا پلو با لوبیا سبزه دیگه... استانبولی هم که اصلا لوبیا نداره.. سیب زمینی داره

طرز تهیه مون فرق داره پس خانم گل حالا یبارم بیا به سبک من درست کن شاید خوشت اومد 

استانبولی من لوبیا سبز داره عدس داره سیب داره کشمش پلویی داره زیره داره رب گوجه داره فلفل دلمه داره هویج داره نخود سبز داره گوشت چرخ کرده داره

کرمانی ام شما کجایین؟

جنگ بلد ولی صلح طلب🤫برای رسیدن به خواستم یه صلوات بفرست امیدوارم خدا دلتوشادکنه💖
طرز تهیه مون فرق داره پس خانم گل حالا یبارم بیا به سبک من درست کن شاید خوشت اومد  استانبولی من ...

چه جالب.. من تهرانم استانبولی ما فقط گوجه و سیب زمینی داره

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
چه جالب.. من تهرانم استانبولی ما فقط گوجه و سیب زمینی داره

نه عزیزم این سبکی که من میگم درست کن خیلی خوشمزست 

گوجه سیب زمینی که شما میگین مانمیگیم استانبولی میگیم دمپخت گوجه

2706