2733
2734

ما از سرای ایرانی خرید کردیم 

مبلغ پیش پرداخت تلوزیون 15% بود ما بیعانه و پیش پرداخت شو دادیم تا زمانی که چک ثبت بشه یک هفته فاصله بود مثل اینکه توی این یه هفته پیش پرداخت شده بوده 25% 

ولی حسابدار اینو به ما نگفت و طبق همون حساب کتاب قبلی ازمون چک گرفت 

الان یک ماه گذشته زنگ زده میگه نزدیک چهار تومن مبلغ پیش پرداخت رو ازتون کم گرفتیم و اشتباهی رفته توی اقساط بیاید اینو الان نقد بدید بعد برید بانک چک آخر رو عوض کنید 

در حالیکه ما با اون پیش پرداختی که دیدیم خرید کردیم به ما چه مربوطه که توی یک هفته پیش پرداختش بیشتر شده ؟ 

حالا گیریم شده ،  گند رو حسابداره زده که با همون حساب کتاب های قبلی چک گرفته چرا پیگیری های بانکی شو شوهر من که وقت سر خاروندن نداره باید بکنه ؟ 

شوهرم بهش گفت خودت اشتباه کردی خودت هم پرداخت می‌کنی بعدا از روی قسط پول خودتو برمی‌داری 

حسابداره هم گفته حلال نمیکنم 

به نظر شما اصلا حلال نکردنش موضوعیت داره وقتی ما این پول رو داریم پرداخت میکنیم ولی بصورت قسطی ؟ وقتی اشتباه کرده یا باید بره مسئول خودش رو قانع کنه که این پول رو روی همون قسطی که بوده بگیرن یا اگر مجبورش کردن پرداخت کنه با قسط آخر ما پول خودشو برداره دیگه

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

حق باشماس چون خریدتونو رو انجام دادید قبل اضافه شدن پیش پرداخت 

ولی ب نظرم پرداختش کنید اشکال نداره اخرش ک باید این پول رو بدید اینجوری هم قسطا خودتون سبک میشه، هم اون بنده خدا توبیخ نمیشه ممکنه این حقوقی ک میگیره ب زور کفاف زندگیشو بده شک نکن کارفرما این پولو از خودش میگیره دست اخر حساب میکنه باهاش پس بهتره پرداخت کنید

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر منم پیش پرداخت شما وقتی تو اون روز ثبت شده باید همون پانزده درصد گرفته میشد مشکل از اون حسابدار هم نیست مشکل از خود فروشگاه هست 

حسابداره وظیفش بوده به شما اطلاع بده پرداخت کنید و شما بد صحبت کردید باهاش 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
2731

به نظر من حسابدار مقصره

بهش بگو اگه قرار بر ۲۵درصد بود اصلا این کارو نمیکردیم ما با فرض ۱۵درصد اقدام کردیم 

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)
اره مقصر خودشه شاید شما اصلا با ۲۵ درصد منصرف میشدید خرید کنید 

دقیقا شوهرم همینو بهش گفت ولی زنه دلمو چرک کرد گفت حلال نمیکنم 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

بگو من باید الان حلالت کنم، شاید از قصد کردین که مردم بخرن بعد بکنید تو پاچشون!

شاید میدونستین ۲۵٪باید بدین از خرید منصرف میشدین

بگو حلال من باید بکنم که میخواستی شیره بمالی

الانم بخاطر گیجیت یا اینکه تیرت به هدف نخورده ما بریم علافی بانکو بکشیم

من باشم یه ورمم نیست، یا از رو گیجی کرده که از این به بعد عبرت میگیره حواسشو جمع کنه

یا نقشه شونو مردمو گول بزنن که بازم نقششون خراب میشه

حق باشماس چون خریدتونو رو انجام دادید قبل اضافه شدن پیش پرداخت  ولی ب نظرم پرداختش کنید اشکال ...

منم همینو به شوهرم گفتم ولی میگم شوهرم اصلا وقت سر خاروندن نداره سه تا شغل داره حتی اجازه نمیده خواهرش دو دقیقه اضافه تر از سازمان وقتشو بگیره روی ارزش زمانش خیلی بیشتر از چیزی که فکرشو بکنی حساسه اصلا نمیتونه قبول کنه نصف روز کاریشو بخاطر اشتباه یکی دیگه بره بانک 

به نظر منم پیش پرداخت شما وقتی تو اون روز ثبت شده باید همون پانزده درصد گرفته میشد مشکل از اون حسابد ...

دقیقا مشکل از خود فروشگاهه یعنی چی من وقتی بیعانه دادم پیش پرداخت دادم یعنی این جنس رو با همین مشخصات که دیدم انتخاب کردم ، تو میای حرفت رو عوض می‌کنی ؟ 

شوهر من خودش فروش دستگاه های خاص داره میگه ما اگر با مشتری اینطوری کنیم بعد از اعلام قیمت بگیم یه قرون جا به جا شده کلی بحث پیش میاد هیچ کس قبول نمیکنه همچین چیزی رو

شده یه دستگاه سی چهل میلیون از تایم بیعانه اومده روش ولی به همون قیمت اولی دستگاه رو داده رفته 

بگو من باید الان حلالت کنم، شاید از قصد کردین که مردم بخرن بعد بکنید تو پاچشون! شاید میدونستین ۲۵٪ب ...

شوهرم دقیقا بهش گفت من اگر میدونستم این میخواد از 15% بشه 25% اصلا نمیخریدم حتی بهش گفت بیا تلویزیون رو جمعش کن ببر گفت نه اینطوری نمیشه که شوهرم گفت پس خودت میدی 

منم فکر میکنم زرنگ بازی خود سرای ایرانیه این حسابدار رو کردن سپر بلا

شوهرم دقیقا بهش گفت من اگر میدونستم این میخواد از 15% بشه 25% اصلا نمیخریدم حتی بهش گفت بیا تلویزیون ...

دقیقا، اینا انقدر بیشرفن

دلت نسوزه

انقدر کردن تو پاچه مردم 

خودم باند خریدم مشکل داره

اخرم نه اومدن بردن

دقیقا شوهرم همینو بهش گفت ولی زنه دلمو چرک کرد گفت حلال نمیکنم 

من بودم پرداخت میکردم .اگر چه خودش وقصره ..ولی این بار و رو دوشم نمیتونم تحمل کنم..یه درصد فکر کن مشکلی تو زندگیش درست شه ..و حس بدی داشتم و خودمو مدیون میدیدم

من بودم پرداخت میکردم .اگر چه خودش وقصره ..ولی این بار و رو دوشم نمیتونم تحمل کنم..یه درصد فکر کن مش ...

اگر من میتونستم برم کارای بانکی رو بکنم خودم میرفتم و تمومش میکردم چون منم متأسفانه همینطوری ام هی ذهنم میمونه توی این موضوع که اون الان دوزار حقوق میگیره چهار تومنش باید اینطوری بره سی ماه دیگه پس بگیره ارزش پولش هیچ میشه 

ولی چون چک مال شوهرمه حتما باید خودش باشه و حضوری بره بانک شوهرم یه درصد واسه همچین چیزی وقت نمی‌ذاره میگه بره مسئول خودشو قانع کنه 

به نظرم شوهرتو قانع کن ..بگو دلم چرکینه ..برو کاراشو بکن تا دلم اروم بگیره ..

شوهر منو نمیشناسی شوهر من به شدت روی دقیقه ها هم حساسه چه برسه دو روز 

یه روز باید بره سرای ایرانی یه روز هم باید بره بانک اصلا نمیکنه این کارو 

باور کن همسایه باهاش سلام علیک کنه میگه فلانی وقتمو گرفت خیلی بیشتر از چیزی که فکرشو بکنی سرش شلوغه رفقای بیست ساله ش زنگ میزنن جواب نمی‌ده نه اینکه ادا داشته باشه نه واقعا سرش شلوغه 

برنامه شش ماه بعدش از الان مشخصه

اگر بخواد برنامه ای خالی کنه و وسط برنامه ش بگنجونه بابت اشتباه یکی دیگه اصلا این کار رو نمیکنه خیلی خیلی خیلی جدیه روی کارش 

این حسابدار خیلی بدشانسی آورده که گیر شوهر من افتاده اصلا یه اپسیلون امید ندارم به اینکه بخواد قانع بشه واسه همین انرژی اضافه نمیتونم بذارم واقعاً  

2706