2737
2739

نقرس ،نگینشم عقیق زرده

بگید رکابش چطوره؟نگینش زشت نیس؟

اول خوشم اومد سفارشش دادم الان بدجوری دودل شدم متاسفانه

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم                   همه دخترا عروسکن ... اما من آنابلم☠️                   #¾9✨😉#

خیلی خوشگله اتفاقا 

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                 آی دی من توی  سایر پلتفرم ها :salehioriginal             
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی خوشگله اتفاقا 

واقعاااا 

یکم خیالم راحت شد

خانما اینجا همش گفتن زشته بدجور دودلم کردن

بین انگشترای نقره آقایون فقط این یکم خاص و جدید اومد بنظرم؛ بقیه همش نگین بزرگ و شبیه هم بودن

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم                   همه دخترا عروسکن ... اما من آنابلم☠️                   #¾9✨😉#
رکابش خوبه  نگین مشکی خیلی شیکش میکرد

اره نگین مشکیش خیلی ارزون تر بود اتفاقا 

دیگ دیدم این نگینش سنگ اصله گفتم حیفه بگم عوض کنن یهو فیک بندازن روش

بعدا اگ‌خودش خواست بره عوض کنه

واقعاااا  یکم خیالم راحت شد خانما اینجا همش گفتن زشته بدجور دودلم کردن بین انگشترای نقره آقا ...

آره جدی میگم ، زیباست 

بنظرم خیلی ظریف و بروز و خوشگله 😊

خودم خوشم میاد از انگشتر و اینم عالیه 

مبارک صاحبش باشه 🍀

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                 آی دی من توی  سایر پلتفرم ها :salehioriginal             
آره جدی میگم ، زیباست   بنظرم خیلی ظریف و بروز و خوشگله 😊 خودم خوشم میاد از انگشتر و ای ...

واقعا ممنون خیالمو راحت کردید

برام خیلی مهم بود ک بد نباشه :)

2740
واقعا ممنون خیالمو راحت کردید  برام خیلی مهم بود ک بد نباشه :)

خواهش میکنم 😊