2752
2734
عنوان

مادرم بدون اجازه زنگ زده به پارتنرم😑برای اولین باررر چیکارر کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر مامانت بیکاره من اگه بودم سی هزارتا فحشت میدادم زنگ نمیزدم به پسره که یه هنوز بچست محبتو گدایی  کنم یعنی بیا با دختر من دوست باش وای خدایا فقط من روشنفکر نیستما 

همه چیز ازذهنت شروع میشه 
2731

سلام عزیزم مردی که دوست داره نمیگه فلان لباسو نپوش  با دوستات بیرون نری 

در عوض میگه لباسی که دوس داری بپوش بیرون برو ولی مواظبته نه اینکه بهونه بیاره و خودشو غیرتی جلوه بده 

انقد هم تو گوش تو میخونه که فکر میکنی اره همه چی مشکل داره فقط اون خوبه و نظرات اون درسته 

مادر شما کار زشتی انجام نداده 

شاید از نظر اون زشت باشه ولی بیخیال 

این آدما روان سالم ندارن به دنبال اینن اول وابستت کنن بعدش بلاک و....

کسی که دوست داشته باشه هر روز از دیروز بیشتر خوشحالت میکنه

اگر براش مهم بود عین یکساعت زنگ میززد نه تا ۲ساعت زنگ نزده باشه بنظرم بیخیال شو هرچند سخته برات فردا زبونش برات درازه با حرفاش ازارت میده که من مجبور شدم و شما دنبالم امدین و ..

من یه پسرم ! یه مدت خودتو بگیر و بهش بی‌توجه نکن البته باز نری به قول خودت لباسای بد بپوشی!☺️(اینو داخل پرانتز دوستانه بگم خدایی تو دیگه نوبری!☺️ خودت می‌دونی لباسات خوب نیس خب برا چی می‌پوشی؟!☺️)

یه مدت لباس معقول ، رفتار خوب ، سنگین مث یه خانوم. اما نه پیغام و پسغام میدی ، نه بهش توجه می‌کنی ، مث اینکه وجود نداره! دقیقا همین مث اینکه وجود نداره. یعنی خودتو کوچیک کن و جلو برو ، نه با لجبازی و اخم باهاش روبرو شو !  بچه بازی در نیاری که اگه اومد با قهر و قهربازی بذاری بری! نکنی این کارو هااا !

فقط مث بقیه شهروندا باهاش برخورد می‌کنی و بهش توجه اضافه نمی‌کنی ، طوری که فک کنه بدون اون مشکلی نداری!

ببین اگه اونو می‌خوای نسخه‌ت همینه که گفتم!☺️ من کارشناس روابط پسرام !☺️

شاد باشید!🙏☺️

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
چقدر مامانت بیکاره من اگه بودم سی هزارتا فحشت میدادم زنگ نمیزدم به پسره که یه هنوز بچست محبتو گدایی ...

مادرم اینو نگفته

گفته تو که قراره انقدر حالشو بد کنی پس از زندگیش برو بیرون اگه واقعا ادمی هستی که دخترمو دوست داری درستش کنید

من یه پسرم ! یه مدت خودتو بگیر و بهش بی‌توجه نکن البته باز نری به قول خودت لباسای بد بپوشی!☺️(اینو د ...

خب اون که حله دیگه کاری بهش ندارم

جلوی پسره خورد نشدم مادرم زنگ زده بهش؟اصلا اشتباهس؟مادرم گفته تو هرشب باعث حال بدشی یا برو بیرون کلا از مثل انسان برخکرد کن

خب اون که حله دیگه کاری بهش ندارم جلوی پسره خورد نشدم مادرم زنگ زده بهش؟اصلا اشتباهس؟مادرم گفته تو ...

خب مادره مث همه‌ی مادرا نگران بچه‌ش بوده یه چیزی گفته! تو فقط به دوستات لو ندی ، اگه یه وقتم گفتی درستش کن! فقط گفتم هرچی بیشتر دنبالش باشی بیشتر اونو از دست میدی! بی‌خیالش شو که بدستش بیاری

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
مرسی گل پسر💕

خواهش میکنم دوست عزیز. اگه باز یکی نیاد بگه تو می‌خوای به طرف درخواست بدی یا درخواست دادییی! ☺️ آخه خدایی من میام شاید یه بار از رو دوش بقیه بردارم که برام دعا کنن (چون حالم خوب نیست و بیمارم) بعد بعضیا میان تهمت میزنن و قضاوت می‌کنن دلم میشکنه 😔 

خواهش میکنم دوست عزیز. اگه باز یکی نیاد بگه تو می‌خوای به طرف درخواست بدی یا درخواست دادییی! ☺️ آخه ...

ولشون کن ملت کارشون همینه

امیدوارم زودتر بیماریت خوب بشه

2706