2752
2734

امام علی تیکه های برادرشوهرامو برای مادر شوهرم بیارع

زجه هاشو بیینم 

امااام علی کمرش بشکنه

ک پسر معتادش ب گردنم زد نگفتن پسرشون معتاده

سرخود 

پنهون گارای کثیف

بهشونم میگم حرفی ندارن آشغالا

بقران ک موندم چ غلطی گنم

الان با ی بچه چیکار گنممم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

😔

۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 👈وزن شروع:56/700 💓وزن هدف:65 💚۱۴۰۳/۰۲/۲۱👈وزن فعلی:۵۸/۰۴💛۱۴۰۳/۰۲/۲۸👈وزن فعلی:۵۸/۱۸🧡۱۴۰۳/۰۳/۰۴👈وزن فعلی:۵۸/۲۲🌼چرا چاق نمیشممممم🥴💔 مانده تا وزن هدف 👈۶ کیلو و هفتصد😭
2731

تا قبل بچه دار شدنت نفهمیدی واقعا ...مگه میشه

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞

چرا عین پیر زنا نفرین میکنی 

امام علی بیکاره تیکه های برادر شوهراتو بیاره😒😒

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
بابای منم معتاد بود تا الآنم دست از کاراش بر نمیداره سریع طلاق بگیر 

داغونم کرد میگم زن و بچت خونن پاشو بیا مگ میاد 

میگ نیای خونه امدم میبنم در خونه باز میگم خونه بودی برچی در نبستی میگ نبودم ظهر امدم

بطری اب سرد روی اپن خب میگم احمق تا شب ک سرماش میره 

درست دروغ بزن

داغونم کرد میگم زن و بچت خونن پاشو بیا مگ میاد  میگ نیای خونه امدم میبنم در خونه باز میگم خ ...

خودتو نابود نکن جدا شو مث مامان من نشو که عصبی شده بی اعصاب شده آلزایمر گرفته همش ۴۵سالشع