2752
2734

اینکه تو زندگی هیچی خوشحالت نکنه؟؟؟ 

مشکل مالی ام نداری ......

کلاتنهایی هیچکس رو دوست نداری هیچکس هم تورو دوست نداره .......

هیچ تفریحی نداری ....... زندگیت کاملا یکنواختی.....

لباساتو تنها وقتی میپوشی ک میخوای بری لباس بخری 😐💔اصلا هیچییی ..... چه دلیلی داره نفس بکشم؟؟؟ غم ندارم ولی حس میکنم الکی دارم نفس میکشم؟؟؟ حوصلم سر میره تا شب بشه اخه هر روز هم تکراری دیونه شدم واقعا ..... ب نمیدونم بهشت جهنم و اینام زیاد اعتقادی ندارم و نمیدونم اون دنیا باید جواب بدی و.... این چیزا مهم نیس برام ....... الان واقعا خسته شدم از زندگی از مرگ هم ترس ندارم

آره 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

میخای خودتو بکشی بکش ولی اونی ک خودشو بکشه همون روز به عنوان ی فلج مادرزاد لال بدنیا میاد 

و فقط خودشه ک میدونه عذابش اینه و نمیتونه حرف بزنه

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش
2706