2737
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خوش پوش و لباسای مرتب و سنگین باش و خانومانه رفتار کن ،همیشه عطر بزن و ارایش ملایم ،زیاد به پسرا نگاه نکن ،خودشون جذبت میشن تجربه کردم توی دوران مجردی غیر ممکن بود ما جایی بریم کسی خواستگاری نکنه و حتما اعتماد به نفس بالایی داشته باش 😎

مهم نیست پشت سرمون چی میگن مهم اینه که تو رومون جرعت ندارن حرف بزنن😏
عاشق که نمیشه گرد ولی خب میان تیک میزنن هیچی آرایش جذاب و لباس جذاب و یکم عشوه

من همیشه آراسته ام از نظر پوشش و کلا لباس کوتاه  میپوشم

آرایش نچرال در حد رژ رژگونه و کرم یا ضد آفتاب رنگی

عشوه چطوری مثلا چندنمونه بگو

دوتا ترنم اصفهانی (کاربری دست دونفر است)
خوش پوش و لباسای مرتب و سنگین باش و خانومانه رفتار کن ،همیشه عطر بزن و ارایش ملایم ،زیاد به پسرا نگا ...

ویژگی هایی که گفتی را دارم و حالت هاش توی کامنت قبل گفتم اعتماد به نفسم هم بالا

دوتا ترنم اصفهانی (کاربری دست دونفر است)
عاشق که نمیشه گرد ولی خب میان تیک میزنن هیچی آرایش جذاب و لباس جذاب و یکم عشوه

من یبار با دوستام رفتم بیرون اونا دقیقا این حرکتارو زدن ولی من معمولی بودم و برای من خواستگار پیدا شد

برای اونا در حد متلک انداختن و..

پشت سرم حرفزدن که عاشق چیه این شده پسره😐

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2738
من همیشه آراسته ام از نظر پوشش و کلا لباس کوتاه  میپوشم آرایش نچرال در حد رژ رژگونه و کرم یا ض ...

والا نمیدونم🫡

برای تحویل ماشینمون یه صلوات مهمونم کن یا تو دلت بگو خدا دلش شاد کنه🥺
من یبار با دوستام رفتم بیرون اونا دقیقا این حرکتارو زدن ولی من معمولی بودم و برای من خواستگار پیدا ش ...

🤣🤣🤣عادیه عزیزم ولشون کن حسودن

برای تحویل ماشینمون یه صلوات مهمونم کن یا تو دلت بگو خدا دلش شاد کنه🥺
🤣🤣🤣عادیه عزیزم ولشون کن حسودن

😂آخه اونا خدایی خوشگلن و خوش تیپ 

من معمولی بودم پیششون 

انگار بهشون برخورده😁

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚