2737
2734
عنوان

بیاید به هم چیزای جدید یاد بدیم😍

193 بازدید | 28 پست

مثلااا من هرشب قبل خواب کارای فردام رو مینویسم و فردا بعد انجامشون تیک میزنم،همین باعث شده به همه کارام برسمم 

همیشه احترام شوهرم رو نگه داشتم و حرمتا رو حفظ کردم واسه همین خیلیی پشتمه 

یه سری کارا رو تو زندگیم باب کردم از همون اول الان برامون عادت شده مثلا شبا باید به هم وصل باشیم تا خوابمون ببره حتی شده انگشت شصتمون😂😂 بخاطر همین هیجا بدون من خوابش نمیبره 

یا سرسفره حتما باید کنار هم بشینیم و..

تو سبد میوه واسه خودمون سبزی کاشتم و استفاده میکنیم خیلیی بهم روحیه میده 

تو مواد عدس پلو یک قاشق پور لیمو عمانی میریزم خیلییی خوشمزه میشه 

تو خورش سیبزمینی یه قاشق شنبلیله خشک میریزم عالی میشه 

به قیمه زعفرون میزنم

اخرای پخت پاستا و ماکارونی و پیتزا اویشن میزنم بهشون

سعی کردم از همون اول از جرم گیر و سفید کننده استفاده نکنم و محلول پودر لباسشویی و سرکه و اب به ظرفام و سینکم میزنم، دسشویی و حمام میزنمم خیلی تمیز میشه 

هر هفته وسایل حمام رو میزارم تو یه قابلمه که مخصوص این کار هست و میزارم نیم ساعتی قل بخوره و میکروباش کشته باشه و میزارم افتاب بخورن و دو سه روز یه بار رو بالشیمون رو میشورم بخاطر همین خیلی کم جوش میزنم 

تو قندونم چندتا گل محمدی گذاشتم عطر خوبی به قندا میده 

تا وقتی لباس بیرونیا و لباس زیرام نو هستن با دست میشورمشون خیلییییی دیر کهنه میشن مخصوصا شلوار جین که دوبار بندازی لباس شویی رنگش میره 

اگه دوست داشتین تا باز بگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
هیچ کسو اهمیت نمیدم بهش جالبه همه یحورایی دنبالمن و سعی میکنن توجهمو جلب کنن درمورد اقوام و دوستان ه ...

میشه یه کم باز تر بگید که چجور اهمیت نمیدید؟؟ مثلا یکی رو دیدی فقط در حد سلام علیک حرف میزنید؟ بهتون نمیگن خودشو میگیره و دوری کنن؟؟ 

یا مثلا چیکارا میکنی

عالی🤗  یاد کوکب خانم افتادم و آفرینی که توی دلم بهش میکفتم😄

کوکب خانم رو نمیشناسم ولیییی همیشه دلم میخواد از بقیه نکات مثبتشون رو یاد بگیرم و از اوناییی که انرژی منفی دارن دوری کنم 

مثلا دیدی میری تو بعضی خونه ها بو زندگی میده ، یه نظم قشنگ دارن که دلت نمیخواد از خونشون بری 

مثلا من مادرشوهرم همیشه کتریش رو گاز هست و چای تازه دم واسه شوهرش میاره 

یا مامانم همیشه تو جیب بابام حتی شده کمی اجیل یا تخمه یا نداشته باشیم یه لقمه ای چیزی بهش میده 

دخترخالم هرر چیزی رو که میخواد بیاره پای سفره تزئین میکنه مثلا حتی دور ظرف تخم مرغ رو یه جوری با سس تزئین میکنه انگار تو رستورانی😂

👍 میشه به منم یاد بدی؟ اهمیت نمیدی یعنی در چه حد ارتباط میگیری؟

یعنی من میرم مهمونی سلام احوال شما و بعد میشینم با یه لبخند ( اون وسط.دونفر همو بزنن هم نظر بیجا نمیدم ) میان بقیه خودشونو هلاک میکنن کلی سوال میپرسن خوبی چیکار میکنی منم کوتاه جواب میدم

حقیقتا من زندگی مخفیانه ای دارم یعنی درمورد کارام و ... با کسی حرف نمیزنم واسه همین همش دنبالمن باهام صحبت کنن تا بفهمن چیکارا انجام میدم درمورد درسام کلاسام و ... 

من شخصیت واضح و شفافی ندارم و به قول بقیه خیلی پیچیده هستم و همش خودشون سعی دارن کشف کنن منو امیدوارم متوجه منظورم شده بودی ( واضح نباش بزار انسان ها تلاش کنن برای شناختنت 😂) 

همکلاسی هام میگن اضافه سنگینی خیلی شیک و سرسنگین با یه لبخند نظاره گری و ادم دوست داره بیاد باهات حرف بزنه 

یه مثال اقوام من یه خانومی هست تو مهمونی های خانوادگی خودش شزوع میکنه از خودش گفتن همه چیز رو شفاف میکنه من همیشه ساکت میشینم همه میان اطرافم خودشون شروع میکنن به پرسیدن 

کلا من فکر کنم قیافه میگیرم کمی ولی درعینش لبخندم دارم 😐😂 

کاش همه ی ما بتونیم همیشه انگیزه داشته باشیم،همیشه سرزنده باشیم،با کوچکترین چیزا عشق کنیم 

مثلا من اول صبح یا یه دعای کمیل،زیارت عاشورا میزارم کارام میکنم یا پادکست میزارم واقعا بهم انرژی میده 

اسفند و عود هم که دود میکنم خیلیی بهم حس خوب میده 

کوکب خانم رو نمیشناسم ولیییی همیشه دلم میخواد از بقیه نکات مثبتشون رو یاد بگیرم و از اوناییی که انرژ ...

درس های آخر کتاب فارسی دبستان: کوکب خانم زن با سلیقه ای بود …

میفهمم چی میگید و از طرز بیانتون کاملا میشه فهمید به جی فکر میکنید. 

لحظاتتون پر از حس خوب🤗

2706