2733
2734
عنوان

بچه ها یسنا پیدا شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 36 پست
راست میگیا🤔 خودت چی فک میکنی؟

مادرش انگاری یه چیزایی میدونسته شاید بخاطر مسائل مالی یا خانوادگی با کسی دشمنی داشتن ما تو خونشون نیستیم از همه چی با خبر باشیم و صددرصد همه چی رو هم نشر نمیدن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداروشکر پیدا شد ، اما خیلی مشکوک و عجیبه طبق فیلم ها و عکسایی که نشر داده شد صورت و لباس یسنا فقط خ ...

شما کلیپای دیگه مادرشو ببینی داشت داد و بیداد میکرد و زجه میزد 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
میگم من حس میکنم مادرش به همون برادرزاده صاحب زمین شک داشته ولی خب واضحه که بچه تو دشت نبوده هر کی ...

اگه کسی این کارو کرده درد بی درمون بگیره 

۲ روزه از غصه دارم میترکم ببین دیگه مامانش چی میکشه 

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        

دزدیده بودنش از ترس آوردن گذاشتنش همونجا وگرنه تو این ۴ روز اینهمه آدم اونجارو گشتن فقط خدا کنه بلایی سرش نیاورده باشن 

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   
امان از کسایی ک این چندروز مادرشو قضاوت کردن :/

من کلیپ آب گرفته بود دستش گریه میکرد و دیدم چقدر گریه کردم 

بعدش دیگه و قضا و بلا بود که خدا خودش رفع کرد

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
من کلیپ آب گرفته بود دستش گریه میکرد و دیدم چقدر گریه کردم  بعدش دیگه و قضا و بلا بود که خدا خ ...

یه کلیپ دیگه هم هست از مادرش داد و بیداد میکرد و دنبال یسنا میگشت  .. 

درکل حالا ک یسنا پیدا شده ، مردم افتادن رو دور این ک اره بهش ت .. شده امکان نداره سالم باشه 😐 خانواده ش ب اندازه کافی حرف خوردن گناه دارن این حرفاهم پشتشون باشه ، اون همه هلال احمر و ..  وارسیش کردن صددرصد 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ