2752
2734
عنوان

بچه ها یسنا پیدا شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 36 پست

وای خدایا شکرت 

الهی بگردم طفلی این چند روز معلوم نیست گرسنه بود 

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
منم فقط شنیدم کی خبر کامل داره بگه لطفا

۵۰۰ متر دورتر از زمینی که مادرش توش کار مبکرد پیدا شده 

سالم و زندس فقط لباساش یکم خاکی شده 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۵۰۰ متر دورتر از زمینی که مادرش توش کار مبکرد پیدا شده  سالم و زندس فقط لباساش یکم خاکی شده&nb ...

وای الان تو گوگل دیدم فیلمش رو 

دارم از خوشحالی بال در میارم 

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        

خداروشکر پیدا شد ، اما خیلی مشکوک و عجیبه طبق فیلم ها و عکسایی که نشر داده شد صورت و لباس یسنا فقط خاکی و کثیف شده بود ، جالبه میگن پنج روزه گمشده و از وقتی که فهمیدن گمشده ۳۰۰ نفر از حلال احمر اومدن توی زمین کشاورزی داشتن دنبالش میگشتن با سگ های زنده یاب خیلی چیزهای پیشرفته دیگه حالا که پیدا شده میگن فقط ۵۰۰ متر اونور بوده! بچه ۴ ساله گشنش نشد؟ تشنش نشد؟ مامانشو صدا نزد؟ از تاریکی شب نترسید گریه نکرد؟ یعنی ۵ روزه داشتن مدام دنبال بچه میگشتن اخرش گفتن ۵۰۰ الی ۱۰۰۰ متر اونور تر بوده ! یه نکته عجیب هم اینه مادرش جلوی دوربین خونسرد حرف میزد نه نگرانی! نه گریه ای !

خداروشکر پیدا شد ، اما خیلی مشکوک و عجیبه طبق فیلم ها و عکسایی که نشر داده شد صورت و لباس یسنا فقط خ ...

همون پستو همه حا کپی میکنی

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته

واشب یعنی نترسیده بوده🤔🤔

خیلی عجیبه ماجراش

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
خداروشکر پیدا شد ، اما خیلی مشکوک و عجیبه طبق فیلم ها و عکسایی که نشر داده شد صورت و لباس یسنا فقط خ ...

توب گوگل زده بود یسنا دقیقا جایی پیدا شدا که نیرو های حلال احمر چند بار گشت زنی کرده بودند اون اطراف

خدارو هزار بار شکر بچه ها فقط یه سوال.هر سال اینهمه بچه گم میشه چرا یسنا انقدر سر و صدا گرد؟

چون تو شهرستان کوچیک یا روستا همه باخبر شدن و همکاری کردن و رسانه ای شد. اما تو شهر های بزرگ نهایتا همسایه بغلی بدونه اونم شاید و کلانتری. اینه دلیلش

راست میگیا🤔

خودت چی فک میکنی؟

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️

میگم من حس میکنم مادرش به همون برادرزاده صاحب زمین شک داشته

ولی خب واضحه که بچه تو دشت نبوده هر کی بردتش از ترس برشگردونده همونجا

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
کی هست؟ چیشده بود

یسنا ۴ ساله ۴ روزه گمشده بودن توی ترکمن 

امروز پیدا شد

2706