2737
2739
عنوان

امشب شوهرم میخواد تنها بره عروسی

220 بازدید | 14 پست

عروسی همکارشه  دعوت کرده ولی من اونجا کسیو نمیشناسم 

منو نمیبره خودش تنها میخواد بره درصورتی که من عقد پسر خالمو اون نتونست بیاد نرفتم کارش درسته الان؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه بگو میام آشنا میشم

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2740

چون تنهایی نمیری؟ 

مگه میخوان چیکارت کنن ؟ بابا ما تو مترو تو اتوبوس میشینیم سرمون تو گوشی اونجا که دیگه عروسی ی بازی نصب کن بازی کن اگر بچه داری با بچه ت سرگرم شو ولی همراه شوهرت برو

اره کارش درسته.چون همکارن و روشون تو روهم میافته.شاید با بقیه همکارا هماهنگ کردن مردونه برن. مام همکارامون ازدواج میکردن یا سفر زیارتی میرفتن وکارت میاوردن همکارا باهم هماهنگ میکردن بدون خانواده برن.البته ما خانم بودیم شاید اونی که بچه کوچیک داشت بچشو میبرد با خودش.بعدم پول میذاشتن روی هم یه کادوی سنگین میگرفتن شراکتی بعدم اعلام میکردن از طرف همکارای عروس یا داماد.

شما ببین اگه بقیه همکارا خانماشون میرن شمام برو.از بدو ورود صبر کنید شماها که شوهراتون باهم اشنان ،اشنا بشید بعد برید.

عروسی پسرخالتم شما باید بامادرت میرفتید

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

انقدر مث شوهرم زندگی رو بهم زهر نکنید هر عروسیی میرم باهاش زهر مارم میکنه حتی عروسی خودمم زهر مار کرد 

باید تو عروسی فامیل خودت میرفتی اونم بزاری بره گاهی آدمها نیاز دارن به تنهایی اگر مدام جلو همو بگیرید اذیت میشید

تو خودت نخواستی بری عروسی پسر خالت اون که جلوتو نگرفت

خدایا تو را سپاس یاریم کن 
2706