2733
2734

یه خیابون مشهورم هست مثلا من خونه قبلی بودم یه روسری و چادر سر میکردم میرفتم سر کوچه نون میخریدم یا از سوپری چیز میز میگرفتم اینجا سرکوچش بخوای اینجوری بری خیلی ضایست برای یه نون خریدن دو ساعت باید روسری و مانتو اتو بکشم و برق لب بزنم و کفش واکس بزنم و جوراب تو کشو پیدا کنم 😐😐

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من نونوایی دم دهنم هست  با چادر  نمیرم‌  .ضایعه..‌فقط مانتو شلوار و‌‌‌...

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

😂😂😂

خوشم میاد مث خودمی

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

حالا اتو و ارایش نکن، یه لباس ساده معمولی همیشه اماده داشته باش، تن‌کن برو خرید . 

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
گفتی چادر تو ذهنم چادرگلی تداعی شد😅

انگار ۳۰سال پیشه. کی دیگه  با چادر  دم  دستی  میره  خرید

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
ومنی ک همیشه تیپ میزنم میرم بیرون..داخل کوچه سوپرمارکت ونونوایی هست همچین ب خودم میرسم انگاردارم میر ...

خواهر شوهر منی😂

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

ماهم خونه مون همین جوریه

بخوام برم سوپرمارکت یا عابر بانک سرکوچه باید آرایش کنم و لباس بپوشم و…

همیشه هم با مامانم بحث دارم چون تا یه کار دستم میده سه ساعت فقط باید آماده شم😒

با چادر تا دم درم نرفتم نهایت تو ساختمون با همسایه صحبت کنم

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز
2706