2733
2734
عنوان

راهنمایی می‌خوام(افراد با سیاست)

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 37 پست
می‌شه لطفا واضح تر توضیح بدین که چرا؟ چون من قطعا تو شرایطی ام که از بعد احساسی نگاه‌ می‌کنم نه منط ...

ببین عزیزم وقتی کیلومترها توی جاده ی صاف و ممتد رانندگی کنی و هیچ مانعی نباشه معلومه ادم خوب رانندگی میکنه و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد، این پستی بلندی ها و موانعه که مشکلات رو پیش میاره و ادم رو به چالش میکشه

برای شما هم همینطور توی این مدت موضوعات خاصی پیش نیومده که رابطه تون خوب بوده یا مشکلات سطحی بوده، هرچی موضوعات بزرگتری پیش بیاد ادما بهتر خودشونو نشون میدن

مخصوصا بحث خرج و خرید و مهریه و فلان بشه یا حتی موضوعات خانوادگی به میون بیاد

روانشناس هاهم میگن ادما بعد از ۴ ماه دیگه سختشون میشه که نقش بازی کنن و خود واقعیشون رو نشون میدن برای همین رابطه حداقل ۶ ماه باید باید باشه تا جدی بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی بهش پیام بدم که من دارم تصمیمات دیگه‌ای برای رابطه‌مون می‌گیرم؟

نه عزیزم در کل هیچ کاری نکن، نه پیام بده، نه زنگ بزن، کلا سرد باش ببین ایشون چیکار میکنه

کم طاقت نباش صبوری رو یاد بگیر

می‌شه لطفا بیشتر توضیح بدین دلایل رو

دلیل نمیخاد گلِ من

اون آقا ارزشی برای شما قائل نیست که حتی گفته باید باهاش حرف بزنم 

به چه علت؟؟؟؟

اون آقا وقتی شمارو میخاد دیگ مسئولیتی در قبال علاقه هیچکس ب خودش جز شما نداره

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2731
از چه لحاظ؟

چرا وقتی باشما در ارتباطه درخواست کرد بااون حرف بزنه؟؟ من حس میگنم به اون طرف حسایی داره و نمیخواد از دستش بده که تو اینستا بلاک و... نکرد. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
ببین عزیزم وقتی کیلومترها توی جاده ی صاف و ممتد رانندگی کنی و هیچ مانعی نباشه معلومه ادم خوب رانندگی ...

ما ۴ ماه رفت و آمد کردیم، حتی تو حریم خانواده اومد همه واکنش مثبتی بهش داشتن بعد از ۴ ماه وارد رابطه شدیم. یعنی عملا ۸ ماه

ولی با کلیت حرفتون موافقم آدما تو مشکلات خودشونو نشون میدن

ایشونو که از پیجش حذف کرد همون دیشب اما این حس رو به من منتقل کرد که آره تو خیلی پیله کردی رو این مو ...

خب وقتی حذف کرده دوباره گفتی،؟ یا با اصرار زیاد تو حذف کرد؟

کاربران آقا به هیچ عنوان من رو لایک و ریپلایی نکنید

اصلا هیچ سراغی ازش نگیر 

ولش کن حالا 

اگ خودش سمتت اومد و طوری ک تو میخاستی رفتار کرد ک حله

اگه نه که زودتر شرشو کم کنه

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
چرا وقتی باشما در ارتباطه درخواست کرد بااون حرف بزنه؟؟ من حس میگنم به اون طرف حسایی داره و نمیخواد ا ...

دیشب ایشونو حذف کرد از پیجش، می‌خواست باهاش صحبت کنه که من از تو حسای دیگه‌ای دریافت کردم و قطع ارتباط کنیم. بعد خودش پشیمون شد و همین‌طوری قطع ارتباط کرد باهاش بدون صحبت

یعنی بهش پیام بدم که من دارم تصمیمات دیگه‌ای برای رابطه‌مون می‌گیرم؟

اصلا  سراغش نرو و جدی میگم کاملا بی تعارف     ازش    بگذر این ادم برای تو  مرد نمیشه   ازداج کنید  لهت میکنه برا صدای بلندش میگم    ببین ۳۵ سالمه    بچه نیستم 

کسی ک متعهد باشه    غیر رسنی حتی خودش باید  مراقب   ایجاد حساسیت نشه این یارو ولی خوشش امده    لزومی نداشت   وقتی   شما تو زندگیشی    رفتاری با کسی داشته باشه ک ایجاد علاقه کنه یا اصلا  مقصر  نباشه  نیتونست    به قول شما برای ک شما ناراحت نشی  سریع بلاک و چ میدونم حدف کنه     یا رفتارشو جوری کنه طرف خودش بره می کارش 

این ادم  خوششش میاد   

فراااااررررر کن و گول نخور 

ببین کی گفتم بهت 

اصلا لزومی نداشته بخواد بره با اون طرف حرف بزنه میتونسته قاطع و یک کلمه بگه من کس دیگه رو دوس دارم مراقب رفتارت با من باش همین دیگه برم حرف بزنمو و فلان دیگه چیه

کاربران آقا به هیچ عنوان من رو لایک و ریپلایی نکنید
دیشب ایشونو حذف کرد از پیجش، می‌خواست باهاش صحبت کنه که من از تو حسای دیگه‌ای دریافت کردم و قطع ارتب ...

بیشتر با اجبار و حرفای شما بود میتونست همون بار اول حذف کنه و نزاره شما چند بار تکرار کنی... نمیدونم انشالله که فکر ما غلط باشه

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
باشه‌ پس ممنونم از راهنماییتون🙏🏻🥺❤️

برای خودت خیلی ارزش قائل باش 

بزار الویتش باشی و بعد از تو هیچکس براش مهم نباشه

از این ادم هم آدم دلخواهی در نمیاد

دنبال بهترینش باش

فداتشم 🌱🫶

این رل بازیای دانشگاه ,همینه دیگه  کی فالو‌کرد کی لایک کرد  کی ایتوری گذاشت کی بهش نگا ...

خداشاهده رو هیچ کسی حساس نبودم و طوری نبود بگم وای با فلانی حرف نزن یا فلانی رو نگاه نکن، همین آدم فقط مشکل بود و همه گفتن حست درسته

2706