2733
2734
عنوان

راهنمایی می‌خوام(افراد با سیاست)

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 37 پست
از چه لحاظ؟

تکلیف خودتونو معلوم کنید. عمر کوتاه تر از اینه ک به این بازیا بگذره و اتفاقا همیشه بیشترین آسیبها برای دختهاست  این آقا یا واقعا انتخابش شمایید برای آینده زندگیش ک بیاد رسمیش کنه و رابطه رو ببره تو قالب تعهد نمیگم الان فردا برید زیر یه سقف ولی اینجوری هم که شما بخوایی پیگیر باشی و .... رو گفتم متوجهش نمیشم احتمال داره من اشتباه کنم 

شما نباید بگی که... ایشون باید خودش متوجه بشه... ضمنا وقتی داره هر دو طرف را با مماشات نگه میداره، ...

متاسفانه حس می‌کنم آقایون این‌طورن که تو بدبین شدی تو اشتباه حس‌ می‌کنی ولی وقتی فهمید طرف قبلا بهش حس داشته جا خورد از این که به حرف من رسید و گفت باهاش قطع ارتباط می‌کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلیل نمیخاد گلِ من اون آقا ارزشی برای شما قائل نیست که حتی گفته باید باهاش حرف بزنم  به چه عل ...

خودش بعدا پشیمون شد گفت دلیلی نداره باهاش حرف بزنم و بعد آنفالوش کرد

2731
بنظر من دیگه ایشون برات اهمیتی نداشته باشه و کلا رهاش کن، اگه بخوادت خودش میاد جلو، اگرم نمیخواد که ...

با این نظر موافقم اسی

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
تکلیف خودتونو معلوم کنید. عمر کوتاه تر از اینه ک به این بازیا بگذره و اتفاقا همیشه بیشترین آسیبها بر ...

بحث رسمی کردن حقیقتا طوری بود که من خودم آمادگی ندارم بیشتر از لحاظ درسی وگرنه ایشون مالی اوکین و تک فرزندم هستش اما خب خیلی هم برای شروع زندگی مشترک آدم پخته ای نیست واسه‌ی همین ترجیحم حداقل ۲ سال دوستی بود