2737
2734
عنوان

شوهرم خسیسه

163 بازدید | 20 پست

من شیش ماهه عقد کردم اوایل عقد که بهم پول تو جیبی نمیداد تا اینکه خودم بهش گفتم بعدش هم کلا ۵۰۰ تومن داره میریزه 

وقتی میخوایم بریم تولد میگه چرا باید کادو بگیرم

وقتی هم میخوام چیزی بگیرم میگه باشه ولی بعدش به هر بهونه ای میگه ما باید پولامو نو جمع کنیم برای اینده که خونه و ماشین بخریم

میدونم وضعیشت خرابه ماهی بیست تومن باید به خاطر وام هایی که گرفته بده برج سه یه چک داره ۱۲۰ میلیون 

اما مامانم همش میگه چرا تو از اون پول تو جیبی کم میگیری چرا هیچی برای خودت نمیخری

هیچ وقت برای خریدن چیزی نه نگفته ولی هیچ وقت هم نیومده بریم بگیریمش

چند وقت پیش بهش گلایه کردم چرا فقط من میگم بریم بستنی بخوریم به یار خودت بگو حالا هر موقع میریم بیرون بچه ام منو میبره بستنی بخورم واقعا بعضی رفتار هاش نشون میده دست و دلبازه ولی بعضی رفتاراش میگه خسیسه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر دست و دلبازی هم می‌کنه ممکنه تو شرایط سخت باشه یه مدت درکش کن پشتوانه باش براش چکم که داره ، این شرایط و بگذرونه اگه آدم با معرفتی باشه تو روزای خوبم کمکای تو رو یادش میمونه.

2731

اگه واقعا دستش تنگه  اذیتش نکن هی به مامانت گزارش نده ولی دیگه یه بستنی یا آبمیوه چیزی نیست که نیاد 

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
2740

خسیس نیست بخاطر شرایط مالیش بهتر شما هم از الان بیشتر درکش کنید.. حالا خریدن هرماه لباس و... اونقد ضروری نیست.. در حد یه بستنی شام و.. خوبه انا سعی کن اول زندکی یسری خرید ها و. خرج های اضافی رو بخاطر خودتون کم کن اونم مرد باید بفهمه همسرش پشتش و بخاطر پول نیست همدلی از همه جیز مهمتره. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

دوست عزیز 

فرهنگتون متفاوته شاید

شاید تا الان نه هدیه گرفته

نه هدیه داده

به خاطر این سختشه

وقتی میبینید بدهی داره کم توقع باشید

و عده ای تفکرشون اینه زمان عقد خرج با پدره...

عده ای هم میگن فقط شوهر..

ولی از من ب تو نصیحت

شاغل باش

آخ آخ آخ بهش بگو ی نفر 

زندگی برادرش باهمین افکار آینده نگری بعد ۱۵سال خراب شد 

اونقد ک برادرم تهش مثل بچه ها گریه میکرد ک چرا انقد مسخ مثبت اندیشی و آینده نگری شده بود

با ۲تا بچه ...طلاق گرفتن 

بنظرم هر دوتون حق دارید دوران نامزدی موقع خرج کردن و خوش گذروندنه چون بعد از ازدواج این چیزا کم میشه ...

اتفا قا جالبه واسه من به شخصه بعد ازدواج بیشتر شد توی نامزدی و عقد خیلی کم بودیا نبود.. همیشه برعکسشم هست

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
اتفا قا جالبه واسه من به شخصه بعد ازدواج بیشتر شد توی نامزدی و عقد خیلی کم بودیا نبود.. همیشه برعکسش ...

میدونی از چه نظر من میگم از نظر اینکه تو عقد زمان بیشتری هست برای خوش گذرونی ولی بعد عروسی وظایف سنگین تر میشن و بچه هم بیاد دیگه مشغله زیاد میشه همین زمان عقد که باعث ساختن خاطرات خوبه باید ازش استفاده کرد این دوران برنمیگرده

2706