2733
2734
عنوان

با این آدم چیکار کنم 😐

56 بازدید | 5 پست

این آدم مثلا دوست و همکلاسی منه .. خدا نکنه ی حرفی بزنم ازش استفاده می‌کنه و مسخرم می‌کنه شایدبگین شوخی می‌کنه اما شوخی ی بار دو بار 

این در بیشتر مواقع مسخرم می‌کنه و اون  تیکه کلام

منو هعی تکرار می‌کنه و بعدش می‌خنده جلو بقیه هم اینکارو می‌کنه .. و اینکه مدام ضایم می‌کنه و ی جوری حرف میزنه انگار دعوا داره... 

ولی خب بعضی وقتا میاد باهام حرف میزنه و میگه دلم برات تنگ شده بود و سعی می‌کنه سر صحبت رو باهام باز کنه .. علت چی می‌تونه باشه ؟؟ و من چطور باهاش رفتار کنم ؟؟💔

محل نده بهش خیلیم کنارش حرف نزن اومد سر صحبتو باز کنه با بی میلی جواب بده بره دنبال زندگیش عقده توجه داره

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب چطوری ؟؟ خیلی تیکه میپرونه ، بعدش میاد میگه دلم برات تنگ شده بود و خیلی باهام صمیمی رفتار می‌کنه⁦ ...

بی توجهی کن 

توی جمع هایی ک هست نباش

و خیلی رک بهش بگو از این رفتارش بدت میاد