2733
2734
عنوان

صاحبکار مشکوک میزنه

145 بازدید | 14 پست

تقریبا یکونیم ساله تو دفترشم ، متاهله و ۴۰ به بالاست

اوایل خیلی خیلی بداخلاق بود  غرغرمیکرد حتی سر چیزای کوچیک ، ولی من از مجبوری تحمل میکردم 

ولی بعدا بهتر شد و کمتر غر زد و اخلاقش بهتر شد

ولی چن وقتی هست زیاد دور میز من پرسه میزنه و به بهونه های مختلف میاد بالاسرم (مثلا گاهی یچیزی میخاست میگف بده ولی الان همش میاد سر میزم)یا یه سوالو چند دفعه میپرسه و میخنده و ... و البته من بهش چپ چپ نگاه کردم و جوابشو با لحن خشنتر دادم و دیگ کمتر میاد ، ولی باز مشکوکم ، طرف زن و بچه داره

نمیدونم ، شاید من پارانویید دارم

اعصابم خیلی قاطیه و هی افکار مختلف میاد تو سرم

هی با خودم میگم چه غلطی کردم که اینطوری میکنه 

من کجا چه سوتی ای دادم

با پدرمادر و برادر اصلا نمیتونم درمیون بزارم

و واقعا احتیاج دارم نظرتونو بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب بین همکارا ی صمیمیتی هست بلاخره

ما ۳ نفریم ، حتی دخترشم هست ، ۱۹ سالشه اینا ، ولی خیلیی بیخیاله همش سرش تو گوشیشه ، اصلا با من حرف نمیزنه ، انگارهم متوجه نیس ، من هرچی بهش نگاه میکنم نمیفمه 

کارمند دفتر معمولی

نه مجردم ، درسته حق با شماست ، ولی باز ازاردهنده شده برام محیط کار

اگه به کار نیاز داری سخت نگیر، خودت که میگی دخترشم اونجاس! قاعدتا کاری نمیتونه بکنه! بعد محیط کارتونم کوچیکه نمیشه که همش در و دیوار رو نگاه کرد که 

اگه به کار نیاز داری سخت نگیر، خودت که میگی دخترشم اونجاس! قاعدتا کاری نمیتونه بکنه! بعد محیط کارتون ...

میتونه یه روز به یه بهونه ای دخترشو نیاره !   

ولی اره ، باز هم حق باشماست ،شاید من الکی حساس شدم 

چند وقت پیش کنکور فرهنگیان دادم، خیلییی برام دعا کنین  قبول شم ، اونوقت دیگ ازونجا میرمو پشت سرمم نگاه نمیکنم

شایدم من ذهنم مریضه و بیش از حد ترسوام و خیلی مشکوکم ب همه چی ، 

هیچ وقت حس آدم بهش دروغ نمیگه 

حواست بهش باشه 

ترس شما بجاست اگه امکانش رو دارید 

شغلت رو عوض یا به فکر تغییر شغل در اولین فرصت باش 

هیچ وقت حس آدم بهش دروغ نمیگه  حواست بهش باشه  ترس شما بجاست اگه امکانش رو دارید  ...

دعا کنین فرهنگیان قبول شم ، خیلی وقت بود به فکر تغییر شغل بودم ، ولی الان مصمم ترم ، دعا کنین هرطور شده برم دانشگاه ، واقعا جوری زندگیم بهم ریخته انگار یکی نفرینم کرده (چون همینجوریشم مشکلات خونوادگی هم دارم!!)، نمیدونم دارم تقاص چیو پس میدم😔😔😔🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

دعا کنین فرهنگیان قبول شم ، خیلی وقت بود به فکر تغییر شغل بودم ، ولی الان مصمم ترم ، دعا کنین هرطور ...

از خداوند متعال میخوام به حق بزرگیش 

و به حق محمد و آل محمد موفق باشید 

الهی آمین 

2706