2733
2734
برا شما هم ایت الکرسی میخونم انشاالله هر چی حاجت داری براورده به خیر شود و هر مشکلی داری حل بشه و ان ...

بی نهایت ممنون م ازتون مرسی،،الهی که بهترینانصیب قلب مهربون ت بشه الهی که همیشه مستجاب الدعوه باشید و حاجت رواالهی آمین**

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
تو خونت سوره ی بقره را بگذار با صدای بلند پخش بشه اجنه از خونه ات میرن 

میزارم، ولی نابود نمیشن

هر ماه چند وقت یه بار مزاحمتی مشکلی برامون درست میکنن

شبها جفتمون میترسونن. همین دیشب دوباره اتفاق افتاد چنان ترسیدم حالم از دیشب بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میزارم، ولی نابود نمیشن هر ماه چند وقت یه بار مزاحمتی مشکلی برامون درست میکنن شبها جفتمون میترسونن ...

میدونی من کل خونه مخصوصا بالا نزدیک سقف بسم الله الرحمن الرحیم رو کاغذ نوشتم و چسباندم

هنوزم هست

چون میگن بالا هستند

تا تو حمام انباری تو جارخت خوابی

جاهایی که بیشتر تاریکه همه جا چسباندم

اصلا نگذار ته مونده ی غذا تو سطل زباله یا تو سرویس باشه ببر بیرون از خونه چون از ته مونده ی غذا میخورن

همیشه ناس بخون

قبل خواب ایت الکرسی و چهار قل بخونید

و اینکه ازشون نترس هر چی بترسی بیشتر اذیت میکننجلو اینه نرقص

شب زیاد تو اینه نگاه نکن

هر وقت میخواهید لباس دربیارید تو حمام یا دستشویی اول بسم الله بگو که نگاهت نکنن

از جای روشن به تاریک وسیله پرت نکن ممکنه بزنی بهشون

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را