2752
2734

الهی ب حق دل شکسنه ی خانوم فاطمه الزهرا مشکلت حل بشه گلم خوندم .

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۰تا خوندم برات

برام دعا کن امسال بتونم دیپلمم و بگیرم و دانشگاه رشته مشاوره قبول بشم😢افسردگیمم زودتر خوب بشه

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
خوندم  برا امضام دعاکن آبجی الآنم که خونه پدرمم😭

الهی که امضا تون ب حقیقت بپیونده و ب همین زودیای زود دل ت شادبشه،، و همسرتون ب اشتباه ش راجب شماپی ببره!!الهی آمین۱۰۰تاصلوات توختم صلوات م واسه تون میفرستم انشاءالله که حاجت رواییتون ببینم الهی آمین**

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
2731

خوندم گلم 

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤
منم دعا کنید جن خودم و همسرم و خانواده ام آزار میده. دشمن دارم

تو خونت سوره ی بقره را بگذار با صدای بلند پخش بشه اجنه از خونه ات میرن 

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
خوندم  برا امضام دعاکن آبجی الآنم که خونه پدرمم😭

برات ایت الکرسی میخونم

انشاالله که مشکلت حل بشه وبفهمن که تهمت بوده و سرت را بگیری بالا 

استارترواسه تون خوندم انشاءالله حاجت روابشی**

لطفالطفااگردل تون خواست واسه من هم دعامیکنین!!دعامیکنین ماهم تاقبل ازماه محرم امسالی خونه داربشیم!!بریم توخونه خودمون نمیدونم چجوری!! و وام مون زودتربمون بدن تاهفته دیگه ۱۴۰۳/۲/۲۰!! توروخدا واسه مون دعاکن توروخدامرسی ازت قندخون وچربی خون اقتم نرمال بشه وتاندونای دست ش خوب بشن و کبدچرب ش خوب بشه وغده ای روبازو سمت چپ اقام زده خودبخوداومده خودبخودهم ازبین بره الهی آمین!! تابتونه خط شو فعال کنه !!و شوهرم دست ب خاااک میزنه براش طلابشه جواهربشه الماس بشه!!توروخدا برام دعاکن مرسی ازت**

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
استارترواسه تون خوندم انشاءالله حاجت روابشی** لطفالطفااگردل تون خواست واسه من هم دعامیکنین!!دعامیکن ...

برا شما هم ایت الکرسی میخونم انشاالله هر چی حاجت داری براورده به خیر شود و هر مشکلی داری حل بشه و انشاالله بهترینها برا شما و شوهر و خانوادت رقم بخوره