2733
2734
عنوان

واقعا اجنه از آینده خبر دارن 😐💔

683 بازدید | 66 پست

پسر یکی از فامیل هامون رفته پیش یک خانمی که با اجنه ارتباط داشت. می‌گفت تمام ایندش و حتی شریک زندگیش شهر همه چیو گفت.  میگه بعد ۳ سال برام اتفاق افتاد 😐💔  میگه اصلا من گفتم جن از آینده نمی‌دونه. می‌گفت از وقتی که بعد ۳ سال اتفاق افتاد. فهمیدم 😐💔 

کاربری دست دو نفره

اره فکرکنم😑

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره ولی پرسیدن ازشون گناهه

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

گفته بود شریک زندگیش کیه؟

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
نه خبر ندارن اینا خرافاته چون از زمان پیامبر به بعد دیگه بهشون اجازه ندادن وارد عرش بشن 

کی میگ؟اتفاقا میان

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم