2752
2734
عنوان

میخوان برای شوهرم زن دوم بگیرن!!

981 بازدید | 35 پست

ما بخاطر دخالت های بیش از حد خانواده همسرم به مشکل خوردیم مادر شوهر پدر شوهرم چندبار به خواهرام زنگ زدن و تهدید کردن که برای شوهرم زن پیدا کردن که صیغه کنن خانوادمم میگن مهریه رو بذار اجرا تا دهنشون سرویس بشه

ولی میگم چون تویه شهر کوچیکی زندگی می‌کنیم اگه این کار رو انجام بدم یه شِین بزرگی به پا میشه و اصلا طلاقم نمیدن و از هر فرصتی برای اذیتم استفاده میکنن

نیاز مالیم نداریم ولی بابام میگه چون تورو سه ساله دارن زجر میدن نباید به حال خودشون ولشون کنی و باید پدرشون رو در بیاری

موندم به خدا خواهرانه راهنماییم کنین

مزه دهن شوهرت چیه ؟

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خود همسر تون مهمه، ایشون چی میگن؟اگه همدیگه رو دوست دارید نکن این کارو 

دل آرامی که داری دل در او بند                                        دگر چشم از همه عالم فرو بند

مهریه هیچ ربطی به آزار و اذیت نداره گلم، مهری هستش که مرد به زن داره و  باید بپردازد هیچ ربطی هم به طلاقو آزار و اذیت نداره.

شما چه بخوای جدا بشی و چه نخوای جدا بشی میتونی مهرت رو بگیری.

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

شوهرت چجور ادمیه؟ 

منمم هزاران بار تا مرز طلاق رفتم از دست دخالت های خانواده شوهرم اما بخاطر شوهرم برگشتم چون خیلیییییییی خوب و مهربونه هوامو خیلی داره ی تنه جلو همه پشت منو گرفته

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
2706