2733
2734
عنوان

چیکار کنم غذا یاد بگیرم؟؟

180 بازدید | 20 پست

دستپختم بد نیس ولی غذا زیاد بلد نیستم ینی تعداد کمه. از اینستا هم درس کردم افتضاح شد شوهرم گف دیگه جدید امتحان نکن. کلاس اشپزی اصلا دوس‌ ندارم . کلا از روی ویدیو یا سایت هم درس میکنم ی چیز‌دیگه درمیاد .شاید استعداد ندارم. نمیدونم

هیاهوی بسیار برای هیچ ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چرا توجه میکنم بازم اونجوری نمیشه فقط شبیهشه

از رو دست کسی که اشپزیش خوبه یاد بگیر . دیگه مجبوری. نمیشه بگی بدم میاد . بعدم نیاز تیست هزار مدل غذا بلد باشی . 

چند مدل خورشت 

چند مدل پلو 

کتلک و کوکو . کباب اینا کافیه . اما همونا رو سعی کن عالی درست کنی. 

و اینکه ادویه بازاری نخر . ادویه رو از جای مطمان و اصل بخر گرون اما با کیفیت . حتی یه قاشق کوچیکش کلییییی طعم غذاتو بهتر میکنه 

فروش محصولات ارایشی بهداشتی نفیس😍
از رو دست کسی که اشپزیش خوبه یاد بگیر . دیگه مجبوری. نمیشه بگی بدم میاد . بعدم نیاز تیست هزار مدل غذ ...

تازه میشنوم. مگه ادویه رو از کجا میخرین

هیاهوی بسیار برای هیچ ....
تازه میشنوم. مگه ادویه رو از کجا میخرین

من خودم قبلا فروشنده بودم . ادویه درست میکردم . یعنی ببین محشر میشه عطر غذات . متاسفانه چون گرون بود مردم عادت به چیزای ارزون داشتن دیگه گذاشتم کنار . فقط برا خودم درست میکنم . 

اینستا پیج های زیادی هست خودشون درست میکنن 

مثل بانوی کویر یا سیر طلایی. من سیر طلایی رو بیشتر قبول دارم 

فروش محصولات ارایشی بهداشتی نفیس😍
2706