2752
2734

خانم دکتر اینده ام و به تو که همکارمی صبح بخیر عرض میکنم بیمارا منتظرمونن خانوم دکتر خوب درسامونو بخونیم همکارعزیزم

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خانم دکتر اینده ام و به تو که همکارمی صبح بخیر عرض میکنم بیمارا منتظرمونن خانوم دکتر خوب درسامو ...

سلام صبح بخیر همکار جان شما چند سالتونه 

ایشالله موفق باشی 

بخاطره درس بیدار شدم وگرنه تابستون روزای تعطیلی یا با گوشیم یا میخوابم تا 10. 11.خواب😂

سلام صبح بخیر همکار جان شما چند سالتونه  ایشالله موفق باشی  بخاطره درس بیدار شدم وگرنه ت ...

منم همینطور عزیزدلم من ۱۸ شما چندسالته؟

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻