2752
2734

فقط جواب ی عده رو میده نه ؟

پس چرا به دروغ میگن جواب همه رو میده ؟

چرا امبدواهی ب آدم میدن ؟

یاامام رضا من همون دلشکسته ی پشت پنجره فولادم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

این واسه یه مدت پیشه

----

رفتیم حرم امام رضا بخاطر زاپ شلوارم راهم ندادن نزدیک یک ساعت درگیربودیم درحدی که من رفتم زاپ شلوارمو باسنجاق بهم چسبوندم هرچند زاپ مخفی بود بازم قبول نمیکردن که برم تو

منم چون یکم بی حوصلم لج کردم قسم خوردم که شلوارموعوض نمیکنم امام رضارو به حضرت عباس قسم دادم ی کاری کنه اینا منو راه بدن ب حرم‌

بلاخره باکلی بدبختی بعدیکساعت اذیت شدن

تونستم برم حرم امام رضا

یاقبلا شدید حالم بد بود از امام رضاخواستم کمکم کنه خواب دیدم تو حرم امام رضا دارم باهاش صحبت میکنم بعد ی مدت ب طور معجزه اسایی توبی پولی سفرمون جور شد

یا حضرت عباس رو ب شرمندگیش به علی اصغر قسم دادم کمکم کرد

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

امکان نداره

ایشون استجابت دعانمیکنند

ایشون واستون دعامیکنند

تحقق حاجات باخداست

ولی مابزرگان روواسطه دعامیکنیم

دعات اشتباهی بوده که نگرفته

چون جضرت ابوالفضل(ع)حاجت نمیدن

براتون دعامیکنند

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

اینو فقط بگم ک هیچوقت از توسلات ناامید نباش، هیچوقت....

برا سلامتی فرزند دلبندم که تیکه ای از وجودم هست،دعا کنین...خدا حاجت دل همتونو بده و زندگی سرشار از آرامش داشته باشین.لطفا نپرسین بیماریش چیه■□●○به امید روزی که بیام بگم بچه م شفا گرفت. دعا کنین، با امید به خدا دعا کنین

حضرت ابوالفضل خیلی مهربونه:)

به مادرش علی اصغر حضرت رقیع قسمش بدی دلتونمیشکنه برا مشکلاتت کمکمت میکنه

من به امام رضا میگم بابایی...

توام سعی کن با حضرت ابوالفضل  همونجوری که من بابا رضا صمیمیم

صمیمی شی 

جوری که حس کنی برادر یا پدرته هرروز باهاش دردول کن

از غمات شادیات بهش بگو سرنماز بیادش باش به یکی کمک کن ثوابشوهدیه کن بهش

شک نکن نمیزاره مثل خودش ناامید شی

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

وقتی فکرت از پایه غلطه چی بگم

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

من که برای بچه دار شدن انقدر به ائمه متوسل شدم، مشهد رفتم، تاسوعا چقدر نذر حضرت ابوالفضل کردم و هر چی بگی… آخرم نشد، دیگه برای چیزی دعا نمیکنم، حالا یه عده هم میخوان بگن به صلاحت نبود اون بچه ال میشد و بل میشد… هنوز نمازمو میخونم، روزمو میگیرم اما دلم صاف نمیشه، دیگه اعتقادی به خیلی چیزا ندارم

💚💖

کاش برا منم‌دعا کنن مشکلاتم حل بشه خونمون فروش بره خسته م از شرمندگی همه کسانی که دارن تو این وضع اقتصادی به ما هم کمک می کنن 

یا حضرت عباس(ع) شما می دونی شرمنده گی یعنی چی 

پس برام دعا کن کمکم کن 

2706