2752
2734

اکثر پیش شماره های افریقا هست

یک نوع کلاهبرداریه

تمام شارزتون رو میخوره یا قبضتون رو نجومی می کنه

تو نت توضیح داده

گفتم بابت دوستانی که نمی دونن کنجکاو نشن

من شماره ی ایرانی هم ناشناس جواب نمیدم چه برسه خارجی 🤦‍♀️

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تو تلگرام آیدی هایی پیام میدن از طریق هوش مصنوعیه اند؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
تو تلگرام آیدی هایی پیام میدن از طریق هوش مصنوعیه اند؟

من اونو نمیدونم‌چون تلگرام‌ندارم

چندروزه ب همسرم زنگ میزدن

جستجو کردم فهمیدم‌قضیه چیه

ظاهرا داره برا خیلیا اتفاق میفته

یبارم طنگ زدن بمن میدونستم این چیزارو ولی دست کردم جیبم شماره رو ندیدم گفت الو الو ۲۰تمن شارژ داشتم خوووورد لامصب کوفتش بشه😅

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
چه روشی

من دیدم یه شماره هایی تو گوشیم هست که از مخاطبین پاک شده

ولی موقع میخوام پیام جدید بدم بهم پیشنهادشون میده

رفتم حافظه پیام و مخاطبین رو پاک کردم از تنظیمات گوشی پاک کردم

بعدش دیگه زنگ نزدن

نمی دونم ربطشون بهم چیه

ولی واقعا دیگه زنگ نخورد

چقدر زیبایند  آنان که از ریشه خوبند!
من دیدم یه شماره هایی تو گوشیم هست که از مخاطبین پاک شده ولی موقع میخوام پیام جدید بدم بهم پیشنهادش ...

عجیبه ها😂

برم این کارو کنم

هر کی لایک کنه خره ✅🔵🟪🟡🟥جواب افراد بیشعور داده نمیشود✅🔵🟪🟡🟥
2706