2733
2734

ژانرش چیه

از تلخ‌ترین جملات تاریخ ادبیات شاید عبارتِ کتاب :«انّی راحلة» السباعی باشه جایی که دختری عاشق رو به زور به عقدِ مرد دیگه‌ای در میارن  وقتی حلقه رو  به دستش میندازن... میگه هرگز گمان نمی‌کردم که آدمیزاد   :ممکن است از انگشتانش هم به دار آویخته شود

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یه فیلم سینمایی قشنگ و عاشقانه بگید که پایانش منم از ذوق یا احساسات یا هرچی گریه کنم 🥲 اینم بگم که نسبت به فیلم و اینا خیلی بی احساسم ولی خب دلم فیلم تاثیر گزار ایرانی می خواد 😁

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
زیبای حقیقی رو ببین معرکه اس

ژانرش چیع

از تلخ‌ترین جملات تاریخ ادبیات شاید عبارتِ کتاب :«انّی راحلة» السباعی باشه جایی که دختری عاشق رو به زور به عقدِ مرد دیگه‌ای در میارن  وقتی حلقه رو  به دستش میندازن... میگه هرگز گمان نمی‌کردم که آدمیزاد   :ممکن است از انگشتانش هم به دار آویخته شود
ایرانی نمی‌دونم  اما فیلم سینمایی always خیلی قشنگو احساسیه

ایرانی بگو اسی 🥺 اصلا همینجوریش با فیلم ها نمی تونم ارتباط حسی بگیرم دیگه چه برسه دوبله یا زیرنویس باشه

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
یه فیلم سینمایی قشنگ و عاشقانه بگید که پایانش منم از ذوق یا احساسات یا هرچی گریه کنم 🥲 اینم بگم که ...

من که فیلم هناس و دیدم آخرش کلی گریه کردم 

🇵🇸🇮🇷اللهم عجل لولیک الفرج 💔
من که فیلم هناس و دیدم آخرش کلی گریه کردم 

هناس ایرانیه؟

2706