2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام ببخشید اسی  برای منم یکی بگه مشخصات اونی که ازش دلخورم

تپله

بهت بی محلی میکنه تاحالا هزاربار بهش گفتی هر بار گفته بتشه باشه باز کار خودشو کرده احساس میکنی داره بهت خیانت میکنه خیانت حتی تو چت با دختر غریبه هم میدونی نسبت بهت حسش متوسطه ولی زبون بازه

عصبی مودی یبار یطوری رفتار میکنه فکر میکنی عاشقه یبار میزاره میره دو سه روز ازش خبری نیست دوست داره ...

عزیزم میگی زندگیم بهترمیشه .؟شوهرم  دست ازخیانناش برمیداره ؟

فقط خدا❤️❤️❤️
نه بهش بی محلی کن میتونی رامش کنی فقط به همچین پسرایی بی محلی کنید با کسی هم در ارتباطیت نگید نزارید ...

سلام تارا جون میشه بگی حس ن بهم چیه کی ازدواج میکنم؟ 

زنی‌ را میشناسم من که شعرش بوی غم‌ دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند•
عصبی مودی یبار یطوری رفتار میکنه فکر میکنی عاشقه یبار میزاره میره دو سه روز ازش خبری نیست دوست داره ...

میاد جلو اخرش؟

دوستم داره؟

🩷الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🩷/ من یه دختر بوشهریم😊
عزیزم میگی زندگیم بهترمیشه .؟شوهرم  دست ازخیانناش برمیداره ؟

اره 

رفتارتو درست کن کمتر داد و بیداد کن به خودت برس نسبت بهش بی تفاوت نشو  ولی زیادم محبت نکن خیلی خیلی معمولی و روتین باش خودش متعجب میشه دست از کاراش برمیداره صبور باش یکم 

نه بهش بی محلی کن میتونی رامش کنی فقط به همچین پسرایی بی محلی کنید با کسی هم در ارتباطیت نگید نزارید ...

جمله اخر رو نفهمیدم به کسی چی نگم؟!

ببین من واقعا دوسش دارم ولی حس میکنم اون منو دوس نداره انقدر موودیه نمیتونم بفهمم دوستم داره یا نه 

بنظرت دوستم داره یا نه 

و اینکه من ادم سالم درست حسابی دور و برم هست این ادم نه از زندگیم میره بیرون نه کامل توی زندگی مه 

من چه غلطی بکنم

عمرم داره حروم میشه

میاد جلو اخرش؟ دوستم داره؟

تو هم مث من دنبال امید میگردی؟ چرا ف_ال نمیگیری؟

زنی‌ را میشناسم من که شعرش بوی غم‌ دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند•
2706