2752
2734
عنوان

دارم میمیرم از درد

125 بازدید | 12 پست

سرما خوردم گوشم عفونت کرده نمیزاره بخوابم تا تازه خیلی درد میکرد مامانم میگه بزار صبح بریم دکتر چون یکشنبه رفتم خوب نشدم

راهکاری ندارید من یه کاری کنم این تا صب درد نکنه 

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پیاز بزار تو گوشت

تو گوشم یا روش ؟تیکه کوچیک بزارم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
دارو چی خوردی ؟

سرم زدم با کوریزان وو ازیترومایسین و شربت تئوفیلن جی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یه پیاز کوچولو اگه داری بزار سر گاز کم کم میسوزه بعد پوست بکن چند لایه ازش در بیار که کوچیک بشه باید دستمال کاغذی بزار و بزار تو گوشت زود دردش آروم میشه

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
سیر یا پیاز بزار تو گوشت کوچیک نباشه یوقت بیرون نیاد ژلفنم بخور

باشه ممنونم 🙏🏼

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو گوشم یا روش ؟تیکه کوچیک بزارم؟

کوچولو نزار میره تو 

پیاز از وسط نصف کن اون قسمت داخلیشو در حدی ک تو گوشت جا بشه بردار بزار توش 

یه طرفی نخوابی بره توووو

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄
یه پیاز کوچولو اگه داری بزار سر گاز کم کم میسوزه بعد پوست بکن چند لایه ازش در بیار که کوچیک بشه باید ...

باشه ممنونم 🙏🏼

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولو نزار میره تو  پیاز از وسط نصف کن اون قسمت داخلیشو در حدی ک تو گوشت جا بشه بردار بزار ...

باشه

ممنونم🙏🏼

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آزیترومایسین برای گوش جواب نمیده باید کوآموکسی کلاو بخوری 

الان نوافن داریم برا عفونت فقط کواموکسی نداریم

بنظرت نوافن بخورم ؟

البته دردش کمتر شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40