2752
2734
عنوان

برای یه ازدواج بهتر طلاق بگیری گناههه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 73185 بازدید | 736 پست
تو یه فرهنگی هستی دیگع ازتو بعیده شوهرتو ول کنی بخاطر بهترونش

وای عزیزم ؛بخدا با کسی نیستم اتفاقا مذهبی ام دارم اینده رو میگم زندگی بعد طلاق 

میگم ممکنه بهتر برام پیش بیاد ؟

تازه دست بزن داره

لطفادرتاپیکای فان تگم کنید♥️🌱✌️
دست بزن  لجباز رفیییق باز پولم خیلی خرج میکنه ولی به من نمیده  ولخرج برای بقیه  ...

این موارد با کمی سیاست ودرایت قابل حله 

مردا یه رفیق بازن یا بچه ننه.مثل چایی هستن پررنگ وکم رنگ دارن ولی دیگه قهوه یا موهیتو نمیشن حواست باشه

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واقعا تظرتون اینه ؟ چه چیزی باعث سنگینی کف ترازو میشه وقتی طرف مقابلش ضرب و شتمه ؟؟ خواهرانه پاسخم ...

این همه نظرات رو نمی خونیدعزیزم؟

به نظر می رسه فقط می خوای یه جوری همه رو قانع کنی بهت بگن طلاق بگیر یه بهترش گیرت میاد

ولی سخت در اشتباهی از این خبرا نیست

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤
2731
وای عزیزم ؛بخدا با کسی نیستم اتفاقا مذهبی ام دارم اینده رو میگم زندگی بعد طلاق  میگم ممکنه بهت ...

والا خوبه با این تجربت از ازدواج بازم به فکر ازدواجی من بودم اگه طلاق میگرفتم کلا دور مردا خط میکشیدم

امیدوارم مشکلت حل بشه

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️
خوبیش بیشتره. قدش چنده که میگی خوشتیپه

اگه شناسایی نمیشد عکسشو میذاشتم 

قدش نزدیک ۱۹۰ مثلا فکر کنم ۱۸۶ اینا ولی وقتی با همون هیکل گندش دست بلند کنه به چه دردی میخوره ؟تازه من خیلی ظریف و لاغرم اصلا نمیتونم دفاع کنم😔

شوهر منم میزنه گیر میده برا با تلفن حرف زدن دعواس و .... هی خواهر همه همینن هنوز مال تو چنتا ویژگی خ ...

چون میزنه تا حالا به جدایی فکر نکردی؟

واقعا تظرتون اینه ؟ چه چیزی باعث سنگینی کف ترازو میشه وقتی طرف مقابلش ضرب و شتمه ؟؟ خواهرانه پاسخم ...

بببن من میگم اگه دختر بسازی باشی به قول معروف سرو شاخ نگیری میشه همین زندگی و ادامه داد ولی شاید شما چنین شخصیتی نداریو رندگی ایده آل تری میخوای این با خودته کسی نمیتونه جای شما باشه.

خوبیا و بدی هاش با هم نمیخونن ،مثلا گفتی مهربونه و با احترام برخورد میکنه ،از طرفی میگی دست بزن داره و لجبازه ..

اتفاقا یکی از فامیلای ما که خودش خیلی موقعیتش خوب بود از قیافه و تحصیلات و شغل و همه چیز خیلی خوب بود ،اونم به همین دلایل از شوهرش که اونم ویژگی های خوب زیادی داشت طلاق گرفت گفت برام سرودست میشکنن ،جالبه شوهرش یه زن بهتر ازون گرفت اما اون بهتر از شوهرش گیرش نیومد چون بالاخره زن بیوه ست دیگه ،خیلی هم پشیمون شد اما چه فایده

چرا میگید همه همینن؟!آخه کدوم مردی سالمی زنشو میزنه؟!یا به زنش پول نمیده یا رفیق بازه

هنه چی رو عادی جلوه ندید خواهشا

اخه چطوری؟

ببین خیلی خوبه مثلا پریود میشم سشوار میاره میاد دنبالم سرکاربعد کلا با محبته 

بعد مثلا دعوامون بشه ...

وای وای همه چی یادش میره یبار یه چیزی پرت کرد سمتم بخدا اگر میخورد سرم میشکست ولی حالت عادی که قهر و دعوا نبود مهربون بود ...🥲

2706